Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Elsőbbséget élvez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Elsőbbséget élvez nálatok egy gazdagabb pasi?

Figyelt kérdés
Kort és egy rövid indokot is!:)

2016. jan. 4. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze. Ki akar egész életében dolgozni és egy 35nm2es panelban nyomorogni, + mindig a pénzt számolni, hogy fussa mindenre.
2016. jan. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze!

Csak rámutatok valamire vagy valakire és megveszi!

2016. jan. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azoknak igen,akik önerőből nem tudnának maguknak normális életkörülményeket megteremteni.Ez az önerő általában egyenlő a tanulással,de az anyagias lányok többsége túl buta hozzá.


Nálam soha nem volt befolyásoló tényező a pénz.Csak a személyiség(és persze a külső is)számít és az,amit érzelmileg tud nyújtani nekem.Volt már szegény pasim,aki az utolsó petákját is rám költötte volna,holott én jómódú családból vagyok és nincs szükségem rá,és volt gazdag is,aki a sok pénze ellenére fukar volt és beképzelt.

19L

2016. jan. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ezt sosem néztem. Volt munkanélküli barátom aki nem is nagyon akart dolgozni, na olyat többé nem :D De a mostani barátom is max 130 nettót keres, ami ugye nem túl sok, de legalább van neki, nekem is van sajátom, a lényeg, hogy ha valamit akarnánk csinálni ami pénzbe kerül, ne okozzon gondot a dolog, mert pénz nélkül soha nem csinálni semmit, az rohadt unalmas hosszú távon. Emellett pedig mindkettőnknek vannak a jövőre is olyan tervei, amiből több pénzt lehet majd csinálni.
2016. jan. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!