Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy pasi elkezd az AVON termékeket forgalmazni? Mert ezt többnyire nők szokták. Nem?

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Arra gondolnék, hogy szegény, ez már a végső kétségbeesés lehet...
2013. jún. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valszeg (legalabb latens) homar.
2013. jún. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A keverékét annak amit az előző két válaszoló mondott.
2013. jún. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mint üzlet, lehet sikeres is, ha jól kezeli, és van sok vevője. Ha magához tud csalogatni vevőket egy kis kedvezményekkel, akkor még jobban járhat.
2013. jún. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Miért lenne homár? Miért lenne kétségbeesve. Most is foglalkozik mlm üzlettel, és arra gondolt, hogy így még jobban tudná bövíteni kapcsolatait. Vagy így is nagyon gáz?
2013. jún. 24. 11:54
 6/9 anonim ***** válasza:

Hat hetero ferfit nem tudjak noi kozmetikumok annyira erdekelni, hogy azokat hatekonyan tudja arulni kozvetlenul noknek, szal nekem gyanus lenne.


De ha egyszer tudja csinalni es szereti is, ne erdekelje, hogy ki mit gondol rola!

2013. jún. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tipikusan női munkakör. Van egyáltalán az Avon-nak férfiaknak szóló terméke?


Másrészt pedig, meglátásom szerint nagyon telített a piac, sokan belefogtak már.


De ha már ilyesmit csinálsz, akkor egy kis mellékesnek jó lehet!

2013. jún. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Timi179 ***** válasza:
én lennék a legboldogabb ha végre találnék egy férfi embert is! :-) A férfiak sokkal jobb vevők mint a nők és pontosan ugyanannyi terméket használnak, mint mi, csak maximum nem vallják be! :-) Várunk minden férfi embert, sok ffi termékünk és kiegészítőnk van!
2013. nov. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az előttem szólóval! Én pl. nagyon örülnék neki ha lenne egy pasi tanácsadóm! Vannak az Avonnál nagyon sikeres pasi tanácsadók is, sőt koordinátorok és még feljebb is. És igen, vannak férfiaknak szóló termékei, dezodorok, parfümök, tusfürdök és ne feledkezzünk meg az Avon Men termékcsaládról sem. :)
2014. jún. 8. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!