Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Forevere belépéssel kapcsolatb...

Forevere belépéssel kapcsolatban. Szeretném a bio boltomat beléptetni, mi a módja? A rendelt termékeket lehet forgalmazni boltba? Pl. A Mediline nagykerbe és más bioboltba is láttam már, hogy árulták.

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt csinálsz amit akarsz de a forever üzletpolitikája tiltja a továbbárusítást.

Bár véleményem szerint amit egyszer megvettem azt szabadon adhatom tovább.

2009. szept. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy a vállalkozás nevére kapsz-e számlát a forevertől vagy sem. Mivel ha a vállalkozás nem rendelkezik a nevére szóló számlával, nem árusíthatod.

De úgy tudom, hogy a forever nem üzletben akar árulni, hanem hálózaton keresztül. Vagyis ezt először velük kell megbeszélned.

2009. szept. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom,hogy tiltja a Cég az üzletekben történő árusítást,viszont fittyet hánynak rá a boltosok.Szinte minden bioboltban tartják a Forevere termékeit,vállalják az esetleges büntetés kifizetését.
2009. okt. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

tiltja? Még a terjesztőknek is? Nem mindegy hogy a kiskredencből rántod elő, vagy a polcról adod a vevőnek?

Nézz utána ennek a szabálynak, mert szerintem ilyen nem lehet.

2010. júl. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!