Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi fér bele a barátságba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi fér bele a barátságba?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni hogy legalább egy icipici csöppet tetszem-e neki..

Dolgok, amik mellette szólnak:

Télen még amikor fázott a kezem, mindig megfogta, hogy felmelegítse.

Sokszor ölel meg, gyakran a buszon is, vagy a buszra úgy várunk. Ilyenkor nagyon szorosan magához húz, a derekamnál fog meg, és simogatja a hátam.

Újabb szokása hogy beletúr a hajamba és megpuszilja a homlokomat.

Minden nap felhív, még ha meg is beszéltük, hogy emesenen beszélni fogunk.

Egyszer beszéltünk arról, hogy kik a legjobb barátaink... Illetve a téma megfogalmazása az volt, hogy "Kit szeretünk a legjobban" tehát barátos dolognak indult, de a végén csak annyi jött ki hogy engem szeret a legjobban.

Multkor (legédesebb :D)csinált egy "hiányzásnaplót" melyben minden percben leírta hogy hiányzom neki, a legközelebbi találkozásig, tehát a jövőbe nézve is. Én meg kérdeztem hogy honnan tudja hogy hiányozni fogok? Erre azt mondta hogy már kitapasztalta. :)

Meg még rengeteg ilyen dolog van, sokszor egész suli alatt sms-ezünk (más iskola...) meg hasonlók.


Dolgok amik ELLENE szólnak:

Fél éve vagyunk jóban, szerintem már lépett volna.

Régebben egy lány volt a legjobb barátja, akinél még ott is aludt, pedig csak barátok voltak. (Semmi sem történt, ez nem vitakérdés.)

Kicsit fiatal vagyok hozzá talán (Ő 18, én 15...)


Szerintetek? Csak véleményeket. Amiket csinál, azt csinálja egy fiú barátságból? Vegyük extrém esetnek... Lehetséges?


2010. márc. 25. 16:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy terhes vagy?
2010. márc. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
baráti szex még lehet...:D
2010. márc. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem bejösz neki,csak nem adsz neki jeleket.
2010. márc. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez a fiú vagy meleg, vagy szerelmes!
2010. ápr. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Na végülis hogy alakultak a dolgok? Nehéz esetek a fiúk, én is tudom, nekem is van egy fiú barátom.. de nem tudok rajta kiigazodni, mindig össze vissza beszél, meg néha közeledik, néha eltávolodik, mikor milyen, iylenek a fiúk.. de remélem jól alakultak a dolgaid.:)
2010. aug. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!