Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak! Csak a paraméter...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Csak a paramétereim és néhány szokásom alapján mennyire tűnök "jó csajnak"?

Figyelt kérdés

Szerintem kezdek alapokkal:

175 cm magas vagyok, 62 kg. A hajam nagyjából a derekamig ér, egy leheletnyit hullámos, mogyoróbarna árnyalatú. A szemeim barnák, telt ajkaim vannak, az átlagnál kicsit "dundibb" orral rendelkezem és több pici anyajegy is van az (amúgy picit szívalakra emlékeztető formájú) arcomon. 85C/D melltartót hordok, a méreteim 93-62-92 cm.


Egyebek:

5 évet táncoltam, aztán 7 évig jártam karatéra. 14 éves korom óta rendszeresen futok (heti 50-60 km-t), hetente 2x megyek edzőterembe, heti 1x jógázok.

VISZONT imádom a gyorskajákat, az édességet, a nasikat, a fagyit, üdítőket, minden ilyesmit! Szeretem a zöldségeket, gyümölcsöket és más egészséges ételeket is, de a többi miatt nem eszem egészségesen.

Kicsit lusta is vagyok. Talán ezért van némi narancsbőr a popsimon, és gyorsan nőttem, a combomon és a karom hátsó részén vannak kis stria csíkjaim.


Ezek alapján mi a véleményetek?

18L



2015. dec. 26. 23:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
#20: ha jártas vagy kicsit az élelmiszertudmányban, akkor tudhatod, hogy a narancsbőr mindamellett, hogy genetikai hajlam is, a tartósítószeres ételektől alakul ki, kor nem számít, sőt egyre inkább a fiatal korosztálynál lép fel. Érdekes valóban, ha valaki ennyit sportol, és mégsem tűnik el, de ha mindenféle nasit csapat a kérdező, meg szemét kaját eszik, akkor nem is fog eltűnni. :) Egyébként a mozgásszegény életmód is extrém módon felgyorsítja a fiatal lányokon a narancsbőr képződését.
2015. dec. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
BME-n milyen szakra készülsz? Nem mind akkora álom :D
2015. dec. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Titusztitusz ***** válasza:
Hát...Azért én némileg vitába szállnék azzal a hozzászólóval, aki szerint a narancsbőr "genetikai hajlam", és "tartósítószerek fogyasztásának" az eredménye főképpen...Mondjuk van már némi tapasztalatom a női popsik/hátsók terén, éshát ezen megfigyelések-tapasztalatok alapján én inkább úgy vélem a dolgot, hogy gyakorlatilag csak EGYETLEN tényező okozza a narancsbőrt, mégpedig a MOZÁSSZEGÉNY ÉLETMÓD...Mondjuk lehet hogy ELVILEG a másik két tényező is szerepet játszik/játszhat, de én még SOSE LÁTTAM NARANCSBŐRÖS HÁTSÓT olyan nő esetében, akik RENDSZERESEN és KEMÉNYEN sportoltak a fenekükre...Pl. bringáztak, szobabringáztak,futottak sokat...És mindegy hogy milyen életkorban...Láttam már narancsbőrös hátsót 17 éves lánynál is, hiába étkezett pedig "egészségesen" az illető, és láttam már gyönyörű, tökéletesen narancsbőrmentes formákat 70 éves asszonyságokon is...Viszont a kulcsszó MINDIG a mozgásszegény életmód megléte vagy nemléte volt...Egyes-egyedül...De persze ez csak az én meglátásom, nem kötelező másoknak is így látni a dolgot...
2015. dec. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Ht ez alapjan biztato, de arcon mulik minden ;)
2015. dec. 30. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Igazi bombázó vigyázzatok vele.:D
2015. dec. 30. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
#25 vigyázz miket mondasz, eddig kedvellek :P
2015. dec. 30. 15:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!