Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak! Csak a paraméter...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Csak a paramétereim és néhány szokásom alapján mennyire tűnök "jó csajnak"?

Figyelt kérdés

Szerintem kezdek alapokkal:

175 cm magas vagyok, 62 kg. A hajam nagyjából a derekamig ér, egy leheletnyit hullámos, mogyoróbarna árnyalatú. A szemeim barnák, telt ajkaim vannak, az átlagnál kicsit "dundibb" orral rendelkezem és több pici anyajegy is van az (amúgy picit szívalakra emlékeztető formájú) arcomon. 85C/D melltartót hordok, a méreteim 93-62-92 cm.


Egyebek:

5 évet táncoltam, aztán 7 évig jártam karatéra. 14 éves korom óta rendszeresen futok (heti 50-60 km-t), hetente 2x megyek edzőterembe, heti 1x jógázok.

VISZONT imádom a gyorskajákat, az édességet, a nasikat, a fagyit, üdítőket, minden ilyesmit! Szeretem a zöldségeket, gyümölcsöket és más egészséges ételeket is, de a többi miatt nem eszem egészségesen.

Kicsit lusta is vagyok. Talán ezért van némi narancsbőr a popsimon, és gyorsan nőttem, a combomon és a karom hátsó részén vannak kis stria csíkjaim.


Ezek alapján mi a véleményetek?

18L



2015. dec. 26. 23:18
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
Szerintem nagyon elégedett lehetsz magaddal, egyaltalan nem vagy dagadt, telt alkat lehetsz. Ha szeretnel, irj nyugodtan :)
2015. dec. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
a külső meg az életvitel csak az érme egyik oldala, engem egy lányban a mosolya meg a kisugárzása fog meg nem az adatai bár azt is jó olvasni ez esetbe de ettől függetlenül ha látom az arcát akár még 75b-s melle is lehet ha jól áll neki 18f
2015. dec. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Nagyon adja! :D Imádom a pici narancsbőrt a popsin, meg a striákat is valamiért. A leírás vonzó, biztosan felszednélek élőben. :D
2015. dec. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
44%
ahhoz a zsebkendőhöz tudnálak hasonlítani amibe a farkam törlöm faszverés után... mert kb annyit érsz... olyan sekélyes vagy... csak te jobban nézel ki... szóval egy patront megérsz.. de semmi több...
2015. dec. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

10/10 jó csaj lehetsz leírás alapján, ha az arcod is szép.

Viszont az, hogy tervezel-e valami mást is kezdeni az életeddel, mint hogy az amúgy is bomba testedet javítgatod, nagyon kiül rád hidd el. A szokásaid alapján csak ezzel foglalkozol. Tudsz mással is? Egyébként ebben az egyben a kitartásod nem semmi.

2015. dec. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
lehet az arcod nem jön be nekik? az arc nagyon fontos, és arról nem nagyon írtál csak tök általános dolgokat... ettől lehetsz nagyon szép és nagyon ronda is.
2015. dec. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Igy a leiras alapjan egesz csini lehetsz 27/f
2015. dec. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Többetek privátjában is előfordult egy bizonyos dolog, erre itt reagálnék.

Elég duci kislány voltam, és mikor mindez tudatosult bennem, a sporthoz fordultam, nem akartam, hogy csúfoljanak, vagy hogy emiatt kevesebbnek tartsanak. Nem sportolok megszállottan, csak annyit, amennyi a jó közérzetemhez és a súlyom megtartásához szükséges. Mondhatnám egy másodlagos hobbinak.

Nem ez tölti ki tehát az életemet és vannak céljaim. Gimnáziumba járok, most vagyok végzős. Mindig is egyetemre készültem (az álmom a BME), ezért hajtottam, tanultam végig az iskolaéveket. Mindig kitűnő voltam, versenyekre jártam, különórákra. Nyelvvizsgám van angolból (C2), németből (B2), spanyolból (B2) és latinból (B2). Szóval nem "csak egy kis felszínes 3,14csa" vagyok, ahogy azt valaki volt szíves megjegyezni privátban.

Nem pasit keresek, nem is csodálókat, csupán pár véleményt! Köszönöm szépen mindenkinek!! :)

2015. dec. 27. 10:29
 19/26 Titusztitusz ***** válasza:
Elviekben szerintem nem lehetel ronda, sőt,valszeg jól nézhetel ki, viszont azért az én szemem rögtön megakadt ezen a mondaton:"Van némi narancsbőr a popsimon"...Éshát szerintem ez a mondat azért jelentősen árnyalhatja azért a képet...
2015. dec. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Csinos vagy vagy lehetnél, de ha valaki ennyit sportol hogy narancsbőrös a popsija? A hátad elég széles a 85 höz mert az a körméretet jelenti és a tényleges kosár a c vagy d . Ne haragudj erről nem tudok objektív véleményt mondani de ismerek egy szív-kör arcuformáju nőt nagy bumszli orral és csúnya tőle az arca.


Én is nagyon imádom az édességeket, nem sporotlok ennyit mint te ha csak a napi dolgok nem tartoznak bele de azon kívül csak guggolok naponta-2 naponta. Mégsincs narancsbőr a popsimon sőt sehol se elég feszes és formás vagyok. A konditerembe ne kardiozz hanem csinálj sulyzos vagy saját testsulyos edzéseket és 18 évesen eltűnik a narancsbőr mert az elég elszomorito hogy 18 évesen valakinek narancsbőre legyen!

19L

2015. dec. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!