Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak! Csak a paraméter...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Csak a paramétereim és néhány szokásom alapján mennyire tűnök "jó csajnak"?

Figyelt kérdés

Szerintem kezdek alapokkal:

175 cm magas vagyok, 62 kg. A hajam nagyjából a derekamig ér, egy leheletnyit hullámos, mogyoróbarna árnyalatú. A szemeim barnák, telt ajkaim vannak, az átlagnál kicsit "dundibb" orral rendelkezem és több pici anyajegy is van az (amúgy picit szívalakra emlékeztető formájú) arcomon. 85C/D melltartót hordok, a méreteim 93-62-92 cm.


Egyebek:

5 évet táncoltam, aztán 7 évig jártam karatéra. 14 éves korom óta rendszeresen futok (heti 50-60 km-t), hetente 2x megyek edzőterembe, heti 1x jógázok.

VISZONT imádom a gyorskajákat, az édességet, a nasikat, a fagyit, üdítőket, minden ilyesmit! Szeretem a zöldségeket, gyümölcsöket és más egészséges ételeket is, de a többi miatt nem eszem egészségesen.

Kicsit lusta is vagyok. Talán ezért van némi narancsbőr a popsimon, és gyorsan nőttem, a combomon és a karom hátsó részén vannak kis stria csíkjaim.


Ezek alapján mi a véleményetek?

18L



2015. dec. 26. 23:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Jó vagy Babám...
2015. dec. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

azt hogy egész klasz lennél ha inkább a személyedről írnál... az mérvadobb mint a mellméret vagy hogy mennyire vagy sportos...

De lehet hogy most egy genyónak tartasz mert nem ezt a választ vártad... Vagy lehet hogy ezt vártad és meglepődszhogy valaki leirta

Vagy titokban pasit szeretnél magadnak

Vagy lehet hogy a szomszád lány vagy éppen mert hasonlitasz rá...

Szóval sok minden lehettséges az is hogy be vagyok piálva jelenleg :D

2015. dec. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Nos, megvan a véleményem. xD
2015. dec. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 opened paradise ***** válasza:

Bőven nem vagy kövér,jó az,ha szeretsz enni.

Semmi rosszat.

2015. dec. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Kép mutatsz magadról?

Elsőre rendben vagy szerintem.

2015. dec. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Na várjunk csak! Most akkor kérsz privit vagy sem?:D Azt hiszem a választ hamar megkapnád.
2015. dec. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
miért nem irtad oda csak a 180 cm + os fiuk irjanak
2015. dec. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
mert nem pasit keres... csak csodálókat :D
2015. dec. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Vállalható, aranyos kis csaj lehetsz!:)

Ha víg kedélyű mosolygós vagy az plusz pont!:)

2015. dec. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sokat számít az, hogy milyen a személyiségem. De ahogy észrevettem, ha nincs meg az a bizonyos a külsőmben amit az ellenkező nem keres egy nőben, akkor nem nagyon akarja majd megismerni a belsőmet. Most kifejezetten csak az érdekelt, hogy erről mi a véleményetek. Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt! :)
2015. dec. 26. 23:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!