Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valami számítógépes játékka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valami számítógépes játékkal kapcsolatos ismerkedős kérdést tennék fel, akkor csak zsíroshajú atomkockák írnának vajon?

Figyelt kérdés
2015. dec. 15. 00:01
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Először tisztázzuk, hogy nőnemű vagy hímnemű gamerekkel szeretnél ismerkedni? Mert bár mindkét nemnél elég sok végletes eset van, azért a lányok általában jobbak, csak kevesebb van belőlük.
2015. dec. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Sráccal. Lány vagyok. Ezért félek, sajnos sanszos hogy letámadnak ilyen 30+ szűz kövér kockák :D Pedig jó lenne megismerni egy normális srácot, aki dotázik :D
2015. dec. 15. 00:37
 13/33 anonim ***** válasza:
30+ szűz kövér kocka vagyok, dota2 világbajnok, csak sajnos kicsit hazudós is. Így esélytelen?
2015. dec. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
nálam a dota/lol sajnos kizáró ok
2015. dec. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

"Pedig jó lenne megismerni egy normális srácot, aki dotázik :D"


Aztán mehetnék a rehabra.

2015. dec. 15. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
61%

Hát nem tudom, nekem 3 informatikus végzettségem van, de nem gerjedek a programozókra, sem a gamerekre :D


Programozó/Gamer/Kocka/Stb az ilyenekből is vannak igényesek és igénytelenek...mint ahogy minden más "fajtából"...és a nagy számok törvénye alapján biztos lenne 1 aki igényes...főleg, hogy nem 10-20 jelentkező lenne, hanem inkább 100-200 a gyakorisokat ismerve :D


22F

2015. dec. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
szerintem már most megvolt a 200 jelentkező, pedig feltételes módban írta
2015. dec. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... én mindig "fajtámbélivel" jártam... jelenlegi párom is kocka, ha nem vagyunk együtt, akkor játszunk. Szintén programozó, ugyanaz a hobbi. Eddig aki nem programozó volt, és megtudta, hogy én az vagyok, egyből "dicsekedett", hogy hű, hát már ő is telepített wordöt. Ettől asztalt fogtam. Sok más ilyen "flört" volt, míg párt kerestem, szánalmasabbnál szánalmasabb, így inkább megmaradok a programozóknál, ők legalább értik miről hablatyolok.


Kérdező. 3 párom volt (a jelenlegi a 3.) mind kocka, és egyik sem zsíroshajú atomkocka. Az egyik bazi sokat dolgozik, ha marad szabadideje kockul. Érzelmileg defektes, de emberileg nem. A másik él társasági életet, kiváló programozó egy nagynevű cégnél. Barátnője van, és együtt kockulnak. Jelenlegi párom ugyan még tanul, de Svájcban vannak jövőképei, oda igyekszik ki velem együtt. Közben kockul, ha épp ideje adja.


Szóval vannak jó kockák is, én eddig akiket ismertem mind volt életük, de közben játszottak is.


26/L

2015. dec. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

#18:

nem mindenki érthet programozó szinten a gépekhez...van aki már annak örül, hogy egy programot telepíteni tud...

értékelhetted volna a próbálkozásukat, mert nem azért mondták, mert annyira menőnek hiszik, hanem, mert imponálni akartak vele valamilyen szinten...


Barátnőm pl kisgyermek ápoló, lehet nem tudom neki pontosan megmutatni neki melyik csont melyik, vagy éppen melyik szerv nagyobb mint kéne, vagy épp ő nem tudja mi az a main függvény, visszatérési érték, asszociatív tömb...de ezek nem is fontosak egy kapcsolatban!

Mi nem csak a munkáról tudunk beszélni és ha mégis akkor letudjuk fordítani egymásnak a mondandónkat...

Pl amikor mond nekem egy ismeretlen betegséget, vagy orvosi eszközt akkor visszakérdezek, hogy mi az, nem fog ettől asztalt :)

Én hanyagolom a szakkifejezéseket a vele való beszélgetésben, mert nem sokat mondana neki...de a szakszavak nélkül is eltudom magyarázni, hogy mi volt a munkahelyemen, mit rontottam el, vagy oldottam meg otthon...


Szóval nem programozó társsal is lehet boldogulni az életben :) mondjuk nálam a gyerekekkel/állatokkal foglalkozók voltak előnyben, nálad meg a programozók, szóval mindenkinek meg van a saját igénye :)


22F

2015. dec. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

#19


Én röhejesnek találtam, mikor megkérdezték, hogy mivel foglalkozom, mondtam, hogy programozás, és közölték, hogy hú hát az jó, ők is telepítettek már word-öt. Mondom kössz.


Ettől kaptak esélyt, de az értelmi szintjük itt maradt. Én sem csak a munkáról beszélek párommal, de nálam a karrier központi szerepet kap, épp ezért szeretem, ha valaki megérti amiről beszélek. Mndettől függetlenül pl párom is nagy állatvédő, így erről is tudok vele beszélni. Szerintem az a legjobb, ha mindenben passzol két ember. De ez én vagyok.

2015. dec. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!