Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ötlet lenne?

Figyelt kérdés

Egy buliban megismerkedtem egy sráccal. Csókolóztunk, de több nem történt. Akkor azt mondta nekem, hogy nincsen senkije, de az este folyamán megtudtam(nem tőle), hogy 3 hete barátnője van. Iszonyat rosszul éreztem magam. Tudom hogy akkor kellett volna otthagynom, de reggel még hazahozott. Másnap este eljött, nagyon meglepődtem rajta. Azt mondta, hogy szereti a barátnőjét, nem akarja elrontani vele és tudja hogy nem kellene többet beszélnünk, de jól érezte magát velem és baráti szinten működhetne a dolog. Elmondtam neki, hogy én nem kívánok senkinél sem második lenni és hihetetlenül rosszul esett, hogy a szemembe hazudott.

Ilyen kezdet után hülyeség lenne belemenni a barátság dologba, ugye? Mert részemről működhetne(mindent leszámítva, okos és értelmes srác volt), de attól tartok, hogy ő nem egészen szimpla haverkodásra gondolt, amivel alapjáraton nincsen probléma, hogyha 2 független emberről van szó.


2015. dec. 13. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Sosem értettem ezt a "barátok még lehetünk" dolgot. Mármint én sokkal jobban megválogatom a barátaimat, mint a párkapcsolatokat vagy randipartnereket... a barátok alap esetben egy életen át kitartanak melletted.

Ha akarsz vele kapcsolatban maradni, akkor ne utasítsd vissza, ha keres, de húzd meg a határokat.

2015. dec. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, mire jó olyan barát, aki már az ismeretség idején átvert?
2015. dec. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#1 - az a kifejezés, hogy "barátság extrákkal" megvan? A fiatalember kb. azt keresi a kérdezőben ahogy én gondolom. :)


29F

2015. dec. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves 3. válaszoló!

Nagyjából én is így gondolom, pont ezért írtam, hogy nincsen baj azzal sem, hogyha függetlenek a felek. Így viszont részemről kizárt.

2015. dec. 13. 17:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, nem lenne túl jó ötlet. Egyébként nem szokott bajom lenni a fiú-lány barátsággal, de egy ilyen csalfa sráccal.... Előbb-utóbb biztosan a szexhez lyukadna ki. És főleg hogy tetszik is neked... nem kizárt, hogy egyszer elcsábulnál, utána meg magadat utálnád érte, hogy belerondítasz más kapcsolatába. Hagyd inkább!
2015. dec. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!