Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tetszik egyed ferfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tetszik egyed ferfiaknak az ilyen nokon?

Figyelt kérdés

Alairom, hogy a pasinak bejon ez a k.urvas stilus. A csaj szinte mindig magassarkut hord, meg a hetkoznapokon is. A facebook profilkepe most olyan, hogy elore hajol, ahol mas nem latszik szinte csak a 2 hatalmas csecse. Es irogatjak neki, hogy milyen szepek a melleid... ez miota dicsoseg, hogy kipakolunk mindent, ami van, azert, hogy mas csorgassa a nyalat.

Az ilyen noket hogy lehet komolyan venni?


2015. dec. 1. 09:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az ilyeneket meg akarják csak dugni a legtöbben.

És igen az ilyenek hisztiznek ha mindenki könnyű nőcskének veszi őket.

De viszont egy részükkel könnyebb megismerkedni is mert nyitottabbak, nem olyan zárkózottak.

2015. dec. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én ezért húztam el onnan, de tetetni fogok én is szilikon és az arcomat is megcsináltatom, már mindenütt ez a me ő:(
2015. dec. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!