Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tetszik egyed ferfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tetszik egyed ferfiaknak az ilyen nokon?

Figyelt kérdés

Alairom, hogy a pasinak bejon ez a k.urvas stilus. A csaj szinte mindig magassarkut hord, meg a hetkoznapokon is. A facebook profilkepe most olyan, hogy elore hajol, ahol mas nem latszik szinte csak a 2 hatalmas csecse. Es irogatjak neki, hogy milyen szepek a melleid... ez miota dicsoseg, hogy kipakolunk mindent, ami van, azert, hogy mas csorgassa a nyalat.

Az ilyen noket hogy lehet komolyan venni?


2015. dec. 1. 09:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
senki nem mondta, hogy komolyan is veszik
2015. dec. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha nem vennek komolyan, akkor sok ilyen csajnak nem lenne feleves, eves kapcsolata
2015. dec. 1. 09:27
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne? Éveken keresztül is jó lehet dugni valakit.
2015. dec. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy írnak neki mert meg akarják dugni,ennyi.Hány éves vagy? Gondolom tini mert felnőttként tudnád,hogy fél éves,1 éves kapcsolat nem dicsőség...
2015. dec. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Mi van, lecseréltek egy cicababára? :-P
2015. dec. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Utolso! Ne legy bunko!
2015. dec. 1. 10:14
 7/12 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem az a bunkóság, ha valakit nyilvánosan megszólsz a stílusa miatt :-P Süt az irigység a kérdésből. Mindenki más és mindenkinek más tetszik. Mi közöd valaki más stílusához, ha ő úgy érzi jól magát és mi közöd hozzá, hogy az szubjektíven kinek tetszik és kinek nem :-P

(#5-ös voltam)

2015. dec. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be... de hát minden kínálat azért van, mert van rá kereslet.
2015. dec. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%

Messzirol ordit a kerdesedbol, hogy "savanyu a szolo".. Az 5-os eszrevette, de ettol meg nem bunko, amit irt.


Kerdezo, egyszeru erre a megoldas - ne foglalkozz olyan pasikkal, akiknek pont ez jon be, ok is megerik a penzuket. Zsak a foltjat, tudod.

2015. dec. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Most mért kell bunkózni a kérdezővel?

Lehet valóban otthagyták egy ilyen nő miatt, és akkor rúgjunk bele mégegyszer? Szégyenek vagytok...


Kedves kérdező annyit mondanék csak ne aggódj az ilyenek miatt. Sok férfi nem lát tovább két jó csöcsnél. De szerencsére nem mindenki ilyen. Én az ilyeneken alapból csak röhögök. Kiteszi mindenét mikor meg lekurv.zzák meg van sértődve. Én személy szerint két nő közűl azt választanám akinek a személyisége vonz, és nem az hogy bomba teste van. De ehez fel kell nőlni, egy huszonéves férfi még inkább csak a sexet részesíti előnyben , és nem azt hogy maga a kapcsolat jó legyen és harmonikus.

2015. dec. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!