Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ha egy férfi csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy férfi csak fél-1 nap után válaszol fb-on? Nem érdeklem vagy ez valami taktika?

Figyelt kérdés
Kétszer találkoztunk eddig, nekem kicsit úgy tűnik nagyon nyeregben érzi magát, hogy én odavagyok érte. Eddig mikor 1 nap után méltóztatott válaszolni, akkor én egyből visszaírtam neki és beszélgettünk. De mostmár egyre rosszabbul esik, tegnap este is nagyon jól éreztem magamat vele, írtam is neki utánna itthonról, de elolvasta és nem válaszolt csak most, lassan 24 óra elteltével. Persze semmi magyarázat hogy elfoglalt volt, csak simán válaszol mintha misem történt volna. De mostmár én sem írtam neki vissza, ez nekem nagyon megalázó. Én egész nap róla álmodozok, meg megőrülök egy újjabb találkozóért, ő meg nem is keres.
2015. nov. 30. 21:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, amikor nem volt okostelo, a lányok koleszosok voltak, hogyan tudtak kapcsolatot tartani? Levelezéssel. Nem volt félóránként szivecske, meg egyéb hüleség küldése, nem paráztak rá a dolgokra, megírták a kis levélkéjüket, feladták a postán és élték tovább a normális életüket. Hagytak teret, levegőt a másiknak is, és amikor hét vége volt, találkoztak. És működött.


Most félóránként megy az idétlen és bárgyú szöveg, és ha a másik nem válaszol azonnal, akkor megy a kombinálás, a hiszti, a gyanakvás. Egyébként ilyen f.@szságokra mit lehet írni? Jól érezted magad vele. Oké. Milyen litániát irkáljon erre?


Két találkozás után, kérd már számon, hogy mi a f.@szt csinál, hogy nem válaszol azonnal. Megalázó? Saját magadnak köszönheted.


Ne idétlenkedj már, viselkedj felnőttként!

2015. dec. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
55%

Elég érdekes, hogy így kiakadtok, hogy azt gondolom, aki nem válaszol lehetőség szerint minél előbb, azt nem érdeklem annyira. Pedig ez így van! Én is csak annak nem válaszolok rögtön, akivel nem olyan jó a kapcsolatom, viszont akitől akarok valamit, annál egyszerűen örömnek érzem, hogy tarthatom vele a kapcsolatot minél sűrűbben.

Ja és a félreértés elkerülése végett, itt nem azzal van a gond, ha valaki mondjuk munka közben nem tudja megnézni a telóját, hanem amikor elolvassa, és látod, hogy fönt van még párszor facén, és így is csak órák múlva válaszol. Szerintem ez senkinek sem esne jól a szerelmétől. Egy semleges ismerősnél nem érdekel, de egy pasi, akitől szeretnék valamit, igenis legyen rám kíváncsi. Ennyi.

2015. dec. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Én munkán kívül is vagyok úgy, hogy aktívnak látszom online, de nem ülök épp a gépnél, mert pl. tusolok, mosogatok, főzök, takarítok, bekapcsolva hagyom, mert nem lövöm le, esetleg megy mellette egy film, letöltés, vagy esetleg annyira kómás vagyok, hogy csak kattintgatok összevissza, aludni túlfáradtam, a fekvés fáj. Speciel pont mostanában vagyok ilyen helyzetben, hogy semmire nincs energiám és még az alvás sem megy, plusz amíg nem végzünk nálam a felújítással, a szüleimmel lakom, ami azzal az extrával jár, hogy anyukám pszichés beteg, ennek következtében napszakra tekintettel nélkül képes megállás nélkül beszélni, hangosan vihogni és kiabálni, és nagyon hirtelen vált a hangulata, és akkor próbáljam kipihenni magam a másnapi munkára is. Na, ha ezt valaki utánam csinálja úgy, hogy még mellette marad energiája bármire odafigyelni és nem csak kómásan kattintgat este munka után, miközben megy mellette egy film, akkor kalapot emelek.
2015. dec. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
48%

#13

Azért ez nem az átlag eset...

Én is a 12.-kel értek egyet, ha valakivel össze szeretnél jönni akkor csak 1 nap után írsz egy sort? Szerintem biztis, hogy bem... Így hamar elhal a dolog.

Mi újság kérdező, beszéltek még?

2015. dec. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
51%

*biztos, hogy nem.:D

Bocsi, telefonról írtam.

2015. dec. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A felnőttek dolgoznak, elfoglaltak, haza sem csak a lábukat lógatni járnak, és elég sok ember van, aki nem lövi le a gépét, miközben feláll mellőle tenni-venni, sőt, talán onnan nézik a receptet, amit épp főznek, nem lógnak állandóan a netes csevegőn. Akinek ez nem normális, arról én azt gondolom, hogy eltartott.
2015. dec. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
60%

Messze nem vagyok eltartott... (és amúgy ha elfoglaltak vagyunk, minek is vagyunk online?)

Én ha szerelmes vagyok, mindig szakítok időt egy sms-re, bármire. Tudod, a figyelmesség jól esik a másik embernek!

2015. dec. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem mindenki ilyen ráérős, mint te. :-)
2015. dec. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

"és amúgy ha elfoglaltak vagyunk, minek is vagyunk online?"


Nehogy már magyarázkodni kell, mert nyitva van egy ablak vagy nem lövök le a egy programot. Nem fogok ki-belépkedni. Aki türelmetlen, az sértődjön meg. Egészségére :)

2015. dec. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én pl szoktam azt csinálni, hogy egy ablakban film megy, másik ablakban meg játszom egy logikai játékkal közösségi oldalon, de mostanában ezt még azzal is megtoldom, hogy háztartási gépeket, bútorokat böngészek, mert épp aktuális, mellette átkattintok lakberendezési tippekre szintén közösségi oldalon, mert ilyeneket is követek... Mellette simán van, hogy kevésbé vagyok aktív csevegőpartner, de a barátaim ezzel tisztában vannak, és soha nem akadtak ki, olyan is volt már, hogy egyszerre többekkel beszélgettem, nyilván nem egy ablakban, már csak azért is, mert a leggyakoribb beszélgetőpartnereimnek csak én vagyok a közös pont, egymást nem ismerik.
2015. dec. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!