Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Regen is volt olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regen is volt olyan hogy egymasnal aludtak a parok?

Figyelt kérdés

szuleim nagyon konzervativak, 3 honapja van baratom en már 1x aludtam naluk mert bulizni voltunk es szeretném ha o is itt aludna nálam. viszont félek h nemfogjak megengedni, mert bár nem kerdeztem rá ugy erzem amikor a szuleim voltak ennyi idosek akkor nem volt divat az hogy egymásnál aludtak. szerintetek kb 20-25 évvel ezelott is volt ilyen?

19 L


2015. nov. 30. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én nem vagyok ami csirke! :D de igen voltak a nővérem pasija gyakran aludt nálunk de ez szülő függő
2015. nov. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Régen is volt ilyen gondolom...


Csak nem egymásnál aludtak hanem go szénakazal vagy az ilyen padlás... :D

2015. nov. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne nyuszikázz..kérdezd meg, aztán kiderül mit szólnának.
2015. nov. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Régen 40-50 évvel ezelőtt találtak rá lehetőséget, nem volt ekkora hype-ja minden hülyeségnek, nem volt fb, nem tudtak mobilon hívni, s persze nem volt ennyi minden modern dolog sem.Persze aludtak egymással, csak nem otthon a szobában, s szerintem akkor nem volt olyan, hogy 2 óra ismerettség után ágyban végezték...
2015. nov. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
mai bocsánat!!!
2015. nov. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2-es én 55 éves vagyok, és nem szénakazalban aludtunk.. akkor is teljesen elfogadott volt, hogy ha valakinek van barátja, barátnője akkor egymásnál alszanak.. Az én barátnőimnek mindnek megengedték a szülei és nekem is. Már akkor is volt külön szobánk, kulon tv-vel..és ott aludhattak nálunk az épp aktuális pasijaink.. (akkor nem volt internet, és mobiltelefon) hát igy utolag én se tudom hogy birtuk ki..
2015. nov. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6


Én úgy az 1950 előtti világra gondoltam.

2015. nov. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7-es jo, de ezzel csak az a gond, hogy a kérdező 19, a szulei nagy valószinűséggel 50 körüliek.. mert arra kiváncsi hogy akik akkor fiatalok voltak, hogy müködött ez a dolog, tehát hogy gondolkozhatnak a szülei korosztálybeliek erről a kérdésről.. nem arra volt kiváncsi hogy a nagy és dédszüleinek az idejében hogy volt.
2015. nov. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor eléggé túldramatizája, mert a "nyócvanas" évek a szüleinek fiatalsága nem volt olyan marha régen. A világ csak hangulatában volt más. Volt Kádár papa, Marosán papa, béna videodisco, balatoni világos, béna szocreál épületek meg mozaikfal, nájtrájder (fúj!), Prost vs Senna, kúúúúúúúl italodisco, 3,60as kenyér, "króóómplileves", veres csillag.
2015. nov. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ó régen nem aludtak együtt a párok akkor a gólya hozta a kis babát!!!90 es években már bizony nem a kazalba hemperegtünk!!!
2015. nov. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!