Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi-nő egymásnál alvás. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi-nő egymásnál alvás. Mit jelenthet neki?

Figyelt kérdés
Engem ő érdekel...nagyon is... ő ezt tudja...elvileg nem érez semmit csak vonzódik...aludtam nála, aludt nálam, szex nem volt, azon kívül eléggé egymásra kattanás..majd benyögi,h stop mert nem akar kínozni..kis idő elteltével bejelenti,h nálam alszik...én hagyom..és most abszolút semmi nem történt csak dumaparty... ki érti a ffiak lelkét? mire jó ez neki...nem akar bántani de???
2014. ápr. 22. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Más fiúkkal is együtt alszol/aludnál? Hallottál már hasonlót, hogy lányok, fiúk csak úgy áthívogatják magukhoz az ellentétes nemű barátaikat? Micsoda blőd sit ez. Noha nem mondtad hány évesek vagytok, de ez szerintem úgy büdös ahogy van.
2014. ápr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán nem akar semmi komolyat, csak jól elvan veled, főleg, hogyha esetleg ajnározod, rajongod.
2014. ápr. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem..akivel aludtam és ffi volt, azzal jártam is és nem csak aludtunk, ha érted... én 24 ő 27.. miért blődshit?:D
2014. ápr. 22. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!