Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai az egymasnal alvas?

Figyelt kérdés
Azert kerdezem meg, mert az anyukam tudja ki a baratom, de bemutatkozni meg ugy szemelyesen nem volt nallunk. 3 honapja vagyunk egyutt, en 16 vagyok O 18, anyukam hal' istennek nem egy fapina tudja hogy mivan, itt csak az a keredes hogy kicsit nem furcsa e hogy hamarabb aludna nallunk mint hogy elotte bemutattam volna?!?!:))
2012. okt. 2. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem, én 3 hét után aludtam együtt először a barátnőmmel. Akkor Ő majdnem 17 volt és 20 :)
2012. okt. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Háát kicsit furán adná ki magát sztem, persze ha 24 lennél, akkor nem, de így igen
2012. okt. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
miert pont 24?:D
2012. okt. 2. 21:40
 4/12 Gyakori Ferenc ***** válasza:
Szerintem előbb azért mutasd be. Azért azt mégis csak illik :) Utána meg említsd meg szüleidnek hogy mi a helyzet, és vagy megengedik vagy nem.
2012. okt. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem először mutasd be. :) Aztán következő alkalommal meg majd ott alszik nálad.
2012. okt. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Így van, nálam 19 évesen is ez a sorrend :) először bemutatom, aztán jöhet az ottalvás :)
2012. okt. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Inkább ne dobd be anyukádat a méylvízbe, mutasd be előbb a barátodat :)
2012. okt. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sztem mutasd be, de jol vigyazz mert ha anyukad nem fapina, meg a vegen kiderulhet, hogy a pasid meg milfhunter...
2012. okt. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező!


A "fapina"megjegyzést azt gondolom arra értetted,hogy anyukád eléggé fiatalosan áll a mai tinivilághoz.Énis ebbe a kategóriába tartózom,és tisztában vagyok vele,hogy a 17 éves lányomnak már van szexuális élete a barátjával,akivel 1 éve vannak együtt.DE!Mivel 17 éves,ezért vannak szabályok is.Sosem engedtem meg a srácnak,hogy itt aludjon nálunk,közöltem mindkettőjükkel,hogy szexelni napközben is lehet,és az hogy feljön hozzánk nem tiltom meg,de bizony hétköznapokon suli idő alatt 22:00-kor lépés van neki.Ha tetszik ha nem.Amikor persze barátja nálunk van,nem zavarjuk a szférájukat,hadd turbékoljanak.Persze hétvégén ez az idő kicsit elhúzódhat,meghát bulizni is szoktak menni.De az egymásnál alvást azt még én nem engedem meg,a lányomnak jelenleg a legfontosabb a tanulás legyen az életébe,ha ez mellé belefér egy kapcsolat,én nem leszek az elrontója.és ezzel a srác is tisztában van,és elis fogadja nincsenek vitáink ezmiatt.Szerintem elég fair vagyok velük,de persze ehhez nekik is így kell állniuk hozzám.


de a kérdésedre válaszolva szerintem mindenképpen mutasd be előtte személyesen,ez anyukádnál is egy jó pont lenne.

2012. okt. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolso! Koszonom a valaszt. a "fapina" megjegyzest olyan emberekre ertem, akik meg azt sem engedik meg a gyerekuknek hogy 6 utan az utcan legyen 16-17 evesen, nem hogy meg baratja legyen. :) stb stb eleg erdekesen nevel, es az is amit elert ezzel a lanyanal.. :)
2012. okt. 3. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!