Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is bűn az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is bűn az, ha egymásnál alszunk a barátommal?

Figyelt kérdés
Mert anyu ezt nagyon rosszalja, hogy nálunk alszik a barátom hétvégén. Szerinte kuplerájt csinálunk az otthonában. De sajnos én még velük lakom és ha elköltöznék, nekik gond lenne a megélhetéssel, mert csak én dolgozom. A barátomnak van saját lakása, de még nem akarunk összeköltözni, mert korai lenne. Nem értjük, hogy miért nem aludhat nálunk, miért érzi ezt anyu bűnnek. Ő akkor fogadná el ezt az együtt alvást, ha már a veje lenne a barátom. Ti hogy oldjátok ezt meg? Nem zavarja a szüleiteket az ilyesmi?
2014. aug. 4. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
50 Miatyánk
2014. aug. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Szerintem ilyen esetben egyáltalán nem szólhatnának emiatt.

Nem,nem bűn.

2014. aug. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Amikor a bibliát írták, azt sem tudták, mi az pl hogy BDSM :)

Szóval ami akkor létezett, arra mondták, hogy bűn-e vagy sem.

Furcsa lenne, ha Máté evangéliumában ez állna:

"felebarátod felesége arcát nedveddel ne kényeztesd, mert bűn!"

2014. aug. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Basszus! Ha csak te dolgozol, és te tartod el őket, akkor miért szólnak bele, hogy kivel alszol. Szerintem nem jogos, amit mond anyukád. Értem én, hogy maradi a gondolokodása, ugyanis régen ez tényleg nem volt illendő, de mégis... A világ változik. Amúgy hány éves vagy?
2014. aug. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Anyukád nyilvánvalóan kicsit konzervatív, de próbáld megbeszélni vele ezt a dolgot, ha mégsem sikerül akkor is bele fog nyugodni egy idő után, egyébként miért lenne bűn, nyilván szeretitek egymást, Ádám és Éva is együtt aludtak..
2014. aug. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
28/N
2014. aug. 4. 22:01
 7/9 anonim ***** válasza:

ez hülyeség. Főleg hogy te dolgozol. Én is "itthon" vagyok anyagi okokból, de nem is szól be anyukám. Én is fizetek stb.


Jó nagy családi ház, szóval kell is a pénz. Egyedül a rezsin kívül nem is maradna pénzem.

2014. aug. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi úgy oldottuk ezt meg, h felnőttünk.
2014. aug. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki, hogy ne papoljon vagy elköltözöl aztán akkor majd nézhet. Hát komolyan... Először azt hittem a kérdésből ítélve, hogy valami 13-14 évesek vagytok, de ez így elég röhejes. :D
2014. aug. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!