Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most csináljam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most csináljam kicsit másképp?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nagyon rámenős vagyok gyakorlatilag, az első randin le szoktam feküdni velük. Viszont egyszer ki próbáltam, hogy milyen lenne ha kicsit vissza fognám magamat. Hát az lett a vége hogy többet, nem találkoztunk a nővel... Viszont volt olyan is hogy 1.3 évnél feküdtünk le, mert szexuálisan zaklatták, és sok idő kellet mire megnyílt szexuális téren. De így nagyrészt az első randin meg történnek a dolgok. Ezért így nem valami, hosszan tartó és érdekes a kapcsolatunk. Meg ismertem egy 16 éves lányt, 3 kapcsolata volt eddig és 2. feküdt le összesen. Nagyon de nagyon szimpatikus számomra, én úgy gondoltam hogy első randin sétálnánk, közben vagy a végén megcsókolnám és ennyi... Nem olyan rámenősen, de szépen és lassan jutnánk el a szexig, addig is ismerkednénk, beszélgetnénk hogy jobban megismerjük egymást. Nem szeretném elszúrni, nagyon aranyos meg minden.:)


Párnapja beszélgetünk csak. De viszont van amiben hasonlítunk. Küldtem magamról képet neki, és ő is magáról. Azt írta hogy nagyon szép szemem van. Egyszer rá kérdeztem, hogy párkapcsolatok terén hogyan áll. Azt írta meg van így egyedül is, jól érzi magát így is. Valamelyik nap meg kérdeztem, hogy lenne-e kedve találkozni azt írta igen. Még pontosan nem beszéltük meg hogy mikkor és hol.:) Ja és eddig a beszélgetésünk óta csak egyszer kezdeményezte le a beszélgetést. Azt mondta aggódott.:) Röviden ennyi nagyjából 1 hete beszélgetünk... Én 19f



2015. nov. 15. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem csak rajtad múlik. Ha engem akartál volna megdugni már az első randin, akkor kaptál volna egy szép nagy pofont és többet nem láttál volna. :D
2015. nov. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi nem is feküdtünk le
2015. nov. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg ö gyerek van egy masik lany akit szeretek
2015. nov. 15. 13:35
 4/6 anonim ***** válasza:
En vagyok a baratnod nem egy gyerek eleg szegyen hogy 16evesen mar kettovel lefekudt
2015. nov. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és mellettem még volt más is,kihasználtál .Mellettem voltak Neki masok is,arrol mert nem számolsz be,najd egy gyerek tudja ,hogy mi a jó hát bem szégyeld magad
2015. nov. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
meg ez inkább nem párkapcsolat hanem inkább barátság ,mert senki nem tudta tudja végig csinálni,nincs még egy ilyen lány mint a barátnöd
2015. nov. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!