Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretném kicserélni, de z...

Szeretném kicserélni, de z eredeti másképp van beszerelve, hogyan csináljam? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval szeretnék új ventilátort a videókártyámra(ATI Radeon 9550) de amit neten lehet rendelni azok olyanok hogy van a vezetékének a végén egy fehér dugasz amit a gépben lévő dugasszal kell összekötni. Ami viszont alapból van a gépemben ott nem így van összerakva hanem a piros-fekete drót rá van forrasztva a videókártyára, vagyis így néz ki: [link]


Az ilyen ventilátort hogyan cserélhetem le másikra?:S


2010. aug. 15. 20:05
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Rövidebben és érthetőbben: Alapból így van beszerelve a ventilátor mint ezen a képen -> [link] vagyis rá van forrasztva a videókártyára, vagy nem forrasztva a lényeg az hogy csak letépni tudom.

Amilyet pedig venni lehet az így néz ki -> [link] vagyis a végén egy dugaccsal amit a gépben lévőkre kell rádugni.

2010. aug. 15. 20:07
 2/14 anonim ***** válasza:

A mellékelt képen is dugóval van összekapcsolva!

Ha mégsem, akkor elvágod, szín szerint összeforrasztod az újjal, leszigeteled, és kész!

2010. aug. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

sehogy. uj huto kell ra.


ami most van rajta huto, abbol csak a ventilatort ugyan ki tudod szedni, de a masikat nem fogod tudni betenni.


Ilyen ventilatort amugysem erre talaltak ki.

2010. aug. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tehát akkor elvágom az eredeti zsinórját, leszedem az új ventilátornak a dugacsos részét és összeforrasztom a régi zsinórjával?
2010. aug. 15. 20:17
 5/14 anonim ***** válasza:
2010. aug. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ami az én videókártyámon van azt nem lehet le szedni, ha le is lehetne az új ventilátor dugója sokkal nagyobb lenne mint az.
2010. aug. 15. 20:20
 7/14 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 20:17


Nagyjából igen!


Csak azért nem javasolom közvetlenül beforrasztani, mert a kérdésed alapján nem hiszem, hogy lenne otthon hőszabályozós forrasztó állomásod. :)

2010. aug. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 20:20


A képet te raktad fel, hogy olyan a kártyád, és csak bejelöltem!

2010. aug. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen olyan a kártyám, csakhogy a másik oldalán látszik hogy forrasztva van, ezért nem lehet leszedni.
2010. aug. 15. 20:24
 10/14 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 20:21


Köszi. Hát igen, nincs forrasztó állomásom. :D

2010. aug. 15. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!