Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmnek pasija van és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek pasija van és kiccsit szarul érzem magam! Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek van egy pasija most 3 hónapja és olyan szar érzés h nekem nincs ja éa a srácnak most volt a szülinapja megvolt az elsó csók ráadásul 4 is volt!!!!És valahogy úgy történik az egész ahogy én elképzeltem az én pasimmal majd vmikor!!!De az nem zavar h állandóan róla beszél!!!!Csak látom h ő boldog én meg csak nézem az ő boldogságát meg a másik barátnőmét!Velem van a gond??? Léccci aggyatok tanácsot mit tegyek ellene????
2008. szept. 12. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Hm...ez kicsit onzőség vagy nem is tudom...lehet h nem az, egyszerűen csak már te is nagyon szeretnéd. Ha igazán a barátnője vagy, akkor próbálj meg örvendeni a boldogságának, egy igaz barátnő azt teszi:) és meglátod idővel neked is lesz barátod. ne irigyeld tőle a csókokat, és azt h neki van... lesz neked is, és akkor ő nem fog irigykedni...(lehet egyébként nem ez a megfelelő szó)

nekem volt(van) egy barátnőm és ugyanazt a fiút szerettúk, még gimiben. én állandóan aradoztam róla, hiszen megvolt a száma, smsüeztünk, ő meg hallgatott...és hallgatott...velem örvendett...másfél év múlva tudtam meg h ő is mennyire szerette ezt a srácot. megbeszéltük és azt mondtam h ha ő ilyen rendes volt, akkor nincs az a srác aki megkeseritsen egy barátságot. ésez mai napig igy van. egy srác nem állithat meg egy barátságot. ügyelj erre, ha neki hamarabb összejött engedd hogy boldog legyen. Üdv

2008. szept. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sztem nem vook önző mert örülök neki csak kicsit rosszul esik h neki van nekem nincs!!!,
2008. szept. 12. 17:31
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Próbálj meg először rendesen megtanulni magyarul.

Biztos, hogy több fiú fog érdeklődve megnézni. Komolyan.

2008. szept. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hanyagold a barátnődet, annyit vagy vele hogy nem tudc a pasid keresésre időtszakítani. állandóan csak azt nézed hogy neki,neki,neki milyen jó.

igen veled van a gond.

2008. szept. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
irigy vagy, keress magadnak is!
2008. szept. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kb 13-15 nek saccollak legalábbis a felfogásod elég gyerekes....akkor meg még van időd!! ne aggódj.
2008. szept. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is veled van a gond.

Én is ilyen helyzetben vagyok, az egyik legjobb barátnőm is szerelmes, és mindig beszélgetünk vele a srácról.

Én is szeretnék pasit, de nem azon rágódok, "neki miért van nekem miért nincs", hanem örülök annak, hogy boldog, segítek neki stb.

2009. júl. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!