Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha 21évesen, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha 21évesen, egy 41éves nő fogott meg, a személyiségével, és nem tudom kiverni a fejemből?

Figyelt kérdés

Kedves, törődő, kicsit anyáskodó, tiszta szívű, vicces.

Sajnos korban közelebb álló lányoknál nem ezt tapasztalom. Azaz, szinte levegőnek néznek, meg akikkel régebben találkozgattam, kicsit nyomasztva éreztem a társaságukban magam. Vele meg elég oldott volt a hangulat, már az elején, szinte úgy beszélgetünk, mintha már évek óta ismernénk egymást. :D


2015. okt. 22. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
De ezt mondod majd ha 51 éves lesz? :P
2015. okt. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%

...tegnap ugynezt kérdezted. Még meg is jelenik itt rögtön a "hasonló kérdések" rovatban.


A válaszoknak gyakoratilag ugyanazoknak kellene lenniük így kezdem is:


"10 év múlva majd vidáman tisztogathatod a műfogsorát"

2015. okt. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Vagy nagyibugyit venni neki outletben. :P Kéz a kézben.
2015. okt. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%

#3


Pár év és ismerkedhet a menopauza intézményével... :D

2015. okt. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
25%

#4


Csökkentse fűtésszámláját menopauzával. Hőhullám csak Önnek. :P


4-es, jófej vagy. :)

2015. okt. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!