Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mit néztek először egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit néztek először egy csajon? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés
Szóval arra lennék kíváncsi, hogy tényleg minden pasinak első a mell illetve fenék, vagy van olyan köztetek, aki mást tart fontosnak, pl lábak, arc? és ha igen,pl arcnak melyik része főként, szem, száj?ja és göndör/hullámos vagy sima szögegyenes haj? köszi:)
2010. márc. 16. 19:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
2. 19F
2010. márc. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nálam a mosoly az első, hisz szeretem, ha vidám egy lány. Ezután a szem, és úgy egészében véve az arc, és csak legvégül a test.

Ha pedig már alakul valami, és aranyosan mosolyog, akkor pedig egyenesen el tudok olvadni, szóval ütőkártya nálam a mosoly.

20/F

2010. márc. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Így van mi legalább bevalljuk, hogy a külsőt nézzük meg elsőre.

De én:

- először azt, hogy legyen kedves arca, vágyakozó tekintete,

- ne legyen összenőve a szemöldöke, ápolt legyen, a haj legyen hosszú, (de nekem személy szerint ne totálgöndör)

- legyen karcsú finom a dereka és a hasa

- legyenek érzéki combjai (ne legyenek összeragadva),

- aztán a mellei, majd a segge.

- Aztán legyen 30%-ban angyal, 70%-ban ördög

- És ne kezdjen el rinyálni ha egy ízletes főtt csülköt vagy egy adag bográcsban főtt pörköltet tesznek elé.

Kb. ennyi..:D

- és legyen valami olyan a szemeiben, a nézésében, ami megfog

2010. márc. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
am én elégedett vagyok a külsőmmel minden téren, nem ezért írtam a kérdést, csak kicsit elkeserített mostanában, h kb minden pasitól azt láttam körülöttem, h csak a külsőmre figyelnek, és rám jött a depi:D de örülök, h vannak ezek szerint ellenpéldák:)
2010. márc. 16. 20:08
 15/17 anonim ***** válasza:
20:07 es vagyok :D és 26/F
2010. márc. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

arc, mell, lábak, fenék


20/f

2010. márc. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is a mosolyát nézem meg először, legyen elbűvölő. (igaz, egy szomorú arcban is van valami vonzó szerintem)Sokkal fontosabb szeritem az arc, mint a test, és az arc akkor szép, ha igényes (nincs összenőve a szemöldöke, nincs túlságosan kicserepesedve az ajka, nem hámlik a bőre, pattanásokkal óvatosan bánik), és persze azért ne legyen kancsal vagy ilyesmi... A test... hát én alapból a vékony lányokra bukok, de ne legyen csontsovány, pár kiló plusz pedig még belefér.:) Szeretem a vékony derék+széles csípő párosítást.;) A feneke mindegy milyen, ahogy a melle is, azt úgy imádom ahogy van. Csak jó lehet.:P


23F

2010. márc. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!