Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyet ért velem valaki abban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyet ért velem valaki abban, hogy a párom ne hívjon meg más nőket kávézni, kajálni, ide-oda?

Figyelt kérdés

Ha együtt vagyunk amúgy se szórakozzon más csajokkal, persze egy régi ismerősnél más a helyzet, de új lányokkal minek ismerkedik meg. Teljesen mindegy hogy most csak barátkozásról van-e szó. Itt vagyok neki én és igyekszem neki mindent megadni, vannak haverjai is. Semmi szüksége sem lenne több csajra. Az meg a másik hogy amíg én keresek többet és én gürizek többet a közös életünkért addig egy fillért se költsön olyan csajra aki nem én vagyok. Lehet hogy ez az egész beteges féltékenységnek hangzik, de szerintem ha nem is teljesen de részben igazam van. Egyetért velem valaki?

20/L


2015. okt. 12. 17:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A pénzről azt tudom mondani, hogy ha én 100 forintot keresek, te meg 99-et, és erre én azt mondanám, hogy te ne költs egy fillért se külön, akkor teljesen jogosan vonnád kétségbe az általános iskolai matematikatudásomat ... is.
2015. okt. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy ez így van-e nálatok, de az egészben az esne rosszul ha a szabadidejét, amit velem is tölthetne, inkább más lányokkal tölti. Ez bántó lenne számomrA. Érdemes lenne vele komolyan elbeszélgetni a dologról, ha nagyon bánt.
2015. okt. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!