Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyet ért velem valaki abban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyet ért velem valaki abban, hogy a párom ne hívjon meg más nőket kávézni, kajálni, ide-oda?

Figyelt kérdés

Ha együtt vagyunk amúgy se szórakozzon más csajokkal, persze egy régi ismerősnél más a helyzet, de új lányokkal minek ismerkedik meg. Teljesen mindegy hogy most csak barátkozásról van-e szó. Itt vagyok neki én és igyekszem neki mindent megadni, vannak haverjai is. Semmi szüksége sem lenne több csajra. Az meg a másik hogy amíg én keresek többet és én gürizek többet a közös életünkért addig egy fillért se költsön olyan csajra aki nem én vagyok. Lehet hogy ez az egész beteges féltékenységnek hangzik, de szerintem ha nem is teljesen de részben igazam van. Egyetért velem valaki?

20/L


2015. okt. 12. 17:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom, én nő vagyok, és hát férfi kollégák néha meghívnak egy kávéra. Persze mind tudjuk, hogy a másiknak is van otthon párja, és ez csak egy vacak kávé, amit megiszunk együtt és eldumálunk közben.
2015. okt. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Az más ha mind két félnek van párja,de ha mi együtt vagyunk a barátommal a másik csaj meg egy magányos szeretethiányos kis liba, akinek lelkizésre van szüksége na az úgy már nagyon idegesít.

Talán kicsit gyerekesnek tűnök hogy így gondolkozok, de végül is én még csak 20 vagyok a barátom 18 és suli mellett dolgozunk, marha nehéz így az élet, de nem volt más választásunk.

2015. okt. 12. 17:32
 3/12 anonim ***** válasza:
61%

Az, hogy egy az egyben eltiltod a másik nemtől, egyáltalán nem jogos. Ha úgy gondolod, hogy téged emiatt elhanyagol, vagy hogy a kapcsolatotok rovására megyez, akkor beszéld meg vele, de így eltiltani nem lehet és nem is kell.


A pénz más kérdés, ha a te pénzeden él, akkor nyilván van beleszólásod.

2015. okt. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Na jó, de ha tegyük fel, én most szakítanék a párommal bármilyen okból, akkor többé nem mehetnék kávézni a kollégával? Vagy ha nem lenne párom alapból? Hidd el, nem ezen múlik, hogy a párod hűséges-e hozzád.

Viszont minél nagyobb idegbajt csinálsz ebből, annál esélyesebb, hogy belekergeted...

2015. okt. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Igazad van. Betegesen és gyerekesen hangzik. Komoly kapcsolathoz előbb fel kéne nőni. Attól hogy te vagy neki a Földön még élnek más nők is és ad abszurdum szóba fog velük állni! Az "amíg az én kenyerem eszed.." màr tini-szülő kapcsolatot iďéz. Duplán beteges. N32
2015. okt. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szóval,amiért veled összejött,nem ismerkedhet újabb emberekkel,elégedjen meg azzal,ami van?:D
2015. okt. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

" Itt vagyok neki én és igyekszem neki mindent megadni,"


Oké, de te a barátnője vagy. Az embernek a legszorosabb családi meg párkapcsolati kötődéseken túl igénye van lazább szociális környezetre is, ismeretségekre, laza "barátságokra". Ha a párod nem tudja ezt a helyén kezelni, akkor tök mindegy, mit csinálsz, mert egyszerűen nem érett arra, hogy kapcsolatban létezzen.

2015. okt. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

ezt én sem értem, igazad van kérdező... (a többiek úgyis le fognak pontozni).

Teljesen igazad van, hogy ne hívogasson meg más nőket, és pláne ne költsön már rájuk ha te adod a többet a közösbe! Ezt megmondtad már neki?

2015. okt. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát nézd, nekem sok lány barátom van, van, aki párkapcsolatban van, van, aki nincs, nekem is vagy van valakim, vagy nincs, ettől függetlenül szoktam a lány barátokkal kávézni, sörözni, beszélgetni, vagy éppen kirándulni. Nem volt még ilyesmiből probléma. Tudod, van olyan exem, akivel egy kanál vízben megfojtanánk egymást, és van olyan lány barátom, akivel havi 1x találkozom, de ha éjfélkor felhívnám, hogy baj van, gyere át, akkor fél órán belül itt lenne.

A pénzügyi részéről is kifejteném a véleményem, de nem ez volt a kérdés.

2015. okt. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha kollégák, akkor én emiatt nem hisztiznék, mert ott kénytelen szocializálódni. Vagy ha tényleg ismerős. Ezen kívül inkább ne, mert bunkó dolog velem szemben mindenféle új havercsajjal mászkálni - főleg hogy az én esetemben csak hétvégente tudunk találkozni...
2015. okt. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!