Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Örülnél, ha az emberek irányít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örülnél, ha az emberek irányíthatnák, hogy kihez vonzódjanak, és kibe legyenek szerelmesek?

Figyelt kérdés
Tudlm, hogy ez nem reális, de örülnétek, ha így lenne? Ennek segítségével tényleg a belső számíthatna a párkeresésnél, és nem lenne az, hogy okos, értelmes, jó emberek, férfiak és nők egyaránt, nem kellenek senkinek.
2015. szept. 29. 21:39
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
# 8: Igen, azért lenne jó szerintem is, mert olyan emberek is részesülhetnének viszonozott szerelemből, akik amúgy nem.
2015. szept. 29. 22:17
 12/20 A kérdező kommentje:

10:


De ha belsőre összeillenek, csak a külső vonzalom akadályozza meg, hogy együtt lehessenek, akkor hasznos lehetne, nem?

2015. szept. 29. 22:18
 13/20 anonim ***** válasza:

Jó, csak ez meg olyan alamizsnaérzelem: tudom, hogy nem illenénk össze, de ráveszem magam, hogy beleszeressek, hogy szegénynek jusson már valami szerelemféle.

Aztán nem működik, mindketten sérülünk és vakarhatjuk össze magunkat.

2015. szept. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
13: Már leírtam egyszer: "De ha belsőre összeillenek..."
2015. szept. 29. 22:30
 15/20 opened paradise ***** válasza:

Nem.

Ez olyan,mint az álmoknál. Először jó,hogy tudod irányítani,de aztán már hiányozni fog,hogy magától jöjjön.

Ne akard irányítani,mert aztán egy olyannál is nehezen fogsz tudni beleszeretni.

2015. szept. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Akkor sem. Nem vagyunk egyformák, de olyannal, akivel belsőleg összeillettünk, mi egymásba is szerettünk. Szerintem akivel tényleg összeillünk, ez nagy valószínűséggel idővel bekövetkezik.

Tehát a magam részéről örülök, hogy nem irányíthattam az érzéseimet, mert tudom, olyanra vetítettem volna ki, akivel előbb-utóbb egymás agyára mentünk volna, de ez csak rám vonatkozó egyéni vélemény.

2015. szept. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Na és mi van azokkal akiket a szülők meg a tradíció összehoz a vagyon és a társadalmi rang miatt?A cigányok a saját kasztjukból házasodnak olah az olahhal,muzsikus a muzsikussal stb.Így volt ez 50 éve is a régi időkben hogy a föld ment a földhöz,tehát vagyon besorolás miatt házasodott össze 2 ember illetve a társadalmi rang is pl. az iskolaigazgató fia elvette a polgármester lányát stb.Ezek a kapcsolatok mind irányítottak voltak és nem volt ennyi válás mint manapság.Nem mondom hogy ez helyes,de az öregek erre azt szokták mondani,hogy "nem baj ha nem szereted,majd megszereted."
2015. szept. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem volt ennyi válás, de szinte mindenki szeretőt tartott, és nem lehettél biztos benne, hogy az apád az, aki fel is nevelt.
2015. szept. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ez a szerető tartás is olyan,hogy valaki tartott valaki nem.Aki nem,arra a vallás volt nagy hatással,nyomással(mert a házastársat szeretni kell és a kikacsingatás már bűn).Viszont én úgy gondolom hogy a forró,lángoló szerelemből köttetett házasság sem a nyerő hosszú távon,mert eltűnik a rózsaszín felhő és kiszeretnek egymásból.Szerintem az a legjobb,ha az ember megtalálja az arany középutat.Tehát a kapcsolat legyen aggyal és szívvel irányított is.Azért sok dolognak közre kell játszani ahhoz,hogy egy kapcsolat működőképes legyen.
2015. szept. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Persze, akkor a büdös életben nem lettem volna az!
2015. okt. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!