Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Örülnél, ha az emberek irányít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örülnél, ha az emberek irányíthatnák, hogy kihez vonzódjanak, és kibe legyenek szerelmesek?

Figyelt kérdés
Tudlm, hogy ez nem reális, de örülnétek, ha így lenne? Ennek segítségével tényleg a belső számíthatna a párkeresésnél, és nem lenne az, hogy okos, értelmes, jó emberek, férfiak és nők egyaránt, nem kellenek senkinek.
2015. szept. 29. 21:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. szept. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem, annak nem lenne jó vége.
2015. szept. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy indokoljatok is.
2015. szept. 29. 21:45
 4/20 A kérdező kommentje:
# 2: Miért, szerinted mi lenne a vége?
2015. szept. 29. 21:46
 5/20 anonim ***** válasza:
25%

Régen örültem volna. Voltak olyan emberek az életemben, akiket nagyon jó embereknek tartottam, de mégsem tudtam beléjük szeretni. Akkor úgy gondoltam, jó lenne, ha eldönthetném, kihez vonzódok, kit szeretek meg, kibe szeretek bele.

De kicsit felnőttebb fejjel rájöttem, hogy kár lett volna, mert valójában egyikükkel sem illettem volna össze hosszútávon.

Sokkal jobb így, hogy olyannal vagyok együtt, akivel tényleg passzolunk egymáshoz. Igazság szerint ez jobban számít hosszú távon egy kapcsolatban, mint az, hogy nekünk legyen a legjobb ember, a legokosabb a párunk.

Igazából így is a belső számított főképp, csak nem úgy, ahogy ezt a legtöbben értelmezik.

2015. szept. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%

Olyanok is összejönnének, akik egyáltalán nem valók egymáshoz, és hosszú távon nem lennének boldogok. A végtelenségig nem tudod az érzelmi dolgokat irányítani.


A szüleim mesélték, hogy pici koromban megpróbáltak megetetni velem valami bébiételt. Anyám látta, hogy nem nyelem, apám nem hallgatott rá, de anyámnak volt igaza, csak gyűjtöttem a pofimban, mint egy hörcsög, aztán mikor apám már nagy lelkesen azt hitte, hogy sikerült, szépen ráköptem a tiszta ingére az egészet.


Na most buta hasonlatnak tűnik, de gondold meg, te meddig tudnád irányítani az érzéseidet, amik valójában nem őszinték? Nem érzed becsapásnak, megalázónak a másik fél felől?


Én megalázva érezném magam, ha az, akibe szerelmes vagyok, nem őszinte szerelemmel tekintene rám, hanem csak irányította magát.


Inkább akkor azt mondom, legyen kevesebb kapcsolata valakinek és kevesebb házasság a világon, de az őszinte és erős, szilárd alapokon nyugvó.

2015. szept. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Örülnék, ha irányíthatnám akkor nem vonzódnék senkihez.
2015. szept. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
49%

Igen.Hogy miért? akkor nekem is lenne esélyem egy kapcsolatra végre,mert így nincsen sajnos,hogy a felszínesség dominál a világban,és aki jó genetikával születik,annak minden jó,aki meg nem,az meg örökre egyedül marad,mint én is... :/

Azért,mert nem születtem helyesnek,és nem vagyok izmos,már esélyem sincsen egyetlen nőnél sem. :/

Hiába vagyok értelmes,hiába vagyok okos,hiába értek sok dologhoz,a nőket egyáltalán nem érdekli ez,csak a külső azt kész.

24/F

2015. szept. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Épp az lenne a lényege, hogy valódi érzelmeket tudjunk érezni olyanok iránt, akik iránt egyébként nem tudunk.
2015. szept. 29. 22:12
 10/20 anonim ***** válasza:

A fene nagy érzelmek sem vezetnek sehova, ha idővel kiderül, hogy két össze nem illő ember érzi őket egymás iránt.

Persze ugyanez a helyzet akkor, ha például valaki csak külső alapján választ. De akkor is, ha az alapján, hogy mert hát olyan jó ember.

2015. szept. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!