Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon igazat mond, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon igazat mond, vagy valami más oka lehet, hogy nem akar találkozni?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit egy társkereső oldalon ismertem meg. Tudom ne ott ismerkedjek stb... Nem is ez a leggyakoribb nálam, de gondoltam kipróbálom, mert most épp nincs senkim, és mostanában nem is nagyon mozdultam ki, meg miért is ne..


Már egy jó ideje (kb 1 hónap) levelezünk, pedig csak kb 20km-re lakik egy közeli városban ahol én is dolgozom. Szinte alig van olyan nap mikor nem írunk egymásnak, hol ő ír először, hol pedig én. Én már a legelején randira hívtam, de még nem akart jönni. Láttam képeken, ő is látott engem. Azt mondta tetszem, és akar is velem találkozni, csak legyek kicsit türelmesebb.

Türelmes voltam, aztán később megint rákérdeztem...

Elmondta, hogy egy 3 éves kapcsolatának lett vége, és hogy nehezen viseli, hogy átverték, megcsalták és csalódnia kellett.

Tudom, hogy sokat dolgozik, még néha hétvégén is, és így kevés ideje is van.

Ma is mondtam neki, hogy már dönts el mit akar, mert kezd elfogyni a türelmem, így is eléggé türelmes voltam. Megint ugyanazt mondta, és százszor elnézést kér ilyenkor, meg hogy legyek türelmes, és hogy ő is találkozni akar majd meg minden... blá blá blá...


Most komolyan nem tudom mi van? Nagyon őszintének tűnik az amit írni szokott és az is ahogy írja. Dehát ez akkor sem mehet így tovább.

Lehet hagynom kéne a francba...

(26/F)


Szerintetek? Lécci értelmes válaszokat. :)


2010. márc. 14. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Írásba lehet a legjobban hazudni.

meghát 1 hónap...szerintem mondd meg neki hogy inkább hagyjátok a dolgot és akkor ha akar valamit rájön hogy túl sokáig húzta

2010. márc. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hogy tünhet öszintének amit ir? én 20/F vagyok ha tudod hol dolgozik/lakik meglátogathatod de szerintem nyilvánvaló hogy az életbe nem akar találkozni ez hatalmas közhely hogy most egy párkapcsolatomnak let vége még enm álok készen.. ha azt mondják hogy nem a te hibád,vagy még barátok azért lehetün kazon is majd elgondokozol? egyértelmü szerintem hogy szarik beléd és valószinü hogy nem is akar találkozni...ha tudnád hány nöt ráztam már le azal hogy...szivesen de most száltam ki egy nagyon komoly kapcsolatbo lés most nem jó blá blá blá... és én is irhatom hogy enyém a microsoft részvények 25% nem tudod hogy igaz e az is lehet hgogy csak a növere képét küldte el vagy a barátnöéét
2010. márc. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Verd ki lazulj el. És várj szépen a sorodra. Ha akar valamit Tőled úgyis összejön. Legyél türelmes bszki.
2010. márc. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!