Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen érzékenyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen érzékenyek, sértődékenyek, kombinálóak, előítéletesek a férfiak (főleg itt)?

Figyelt kérdés
Pl. már harmadszorra látok olyan kérdést, hogy miért érdekli a nőket ismerkedésnél a férfi foglalkozása. Ez egy teljesen általános, hétköznapi téma, simán csak az életéről, az érdeklődési köréről szeretne képet kapni a másik, de egyes férfiak úgy rágerjednek erre, mintha azt kérdezte volna, hogy mennyi pénz van a bankszámláján. Miért pörögnek ilyeneken a férfiak? Miért egyből a rosszat látják a nőkben, bármit is tesznek vagy mondanak?
2015. szept. 25. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az oldal egy kalap szar. Nem a férfiak mondják ezt, hanem az itt élők.
2015. szept. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a magam részéről mindenkiben a rosszat látom. Férfiban, nőben egyaránt.
2015. szept. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi magyarok sok dologban csak a rosszat tudjuk latni, bar nagyon sok csaj sztem tenyleg anyagias ezt tegyuk hozza.
2015. szept. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A sok rossz tapasztalat miatt. Azért látjuk a rosszat a nőkben, mert ezt tapasztaltuk tőlük az életben. Én nagyon sokáig tiszteltem a nőket, és elhittem, hogy tényleg, kedves, figyelmes, romantikus férfi kell nekik, és egyszer nekem is lesz szerető párom, aki értékelni fog azért, amilyen vagyok. Aztán megtapasztaltam, hogy én, mint férfi semmit nem érek a nők szemében, mert csak az számít nekik, hogy mennyire vagy hülyén fogalmazva "menő" meg jóképű, ó és persze a pénz. Hatalmasat csalódtam a nőkben és el vagyok keseredve, mert most úgy látom, hogy soha nem találok hozzám való társat, aki elfogad az átlagnál romantikusabb érzelmesebb férfiként, mert manapság, ha nem vagy macsó állat, akkor nem érsz semmit.
2015. szept. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert a nőkben nem lehet megbízni, rohadt felszínesek a nők (különösen a magyar nők). Ha a foglalkozásomról kérdeznének én is egyből arra gondolnék, hogy arra kíváncsi mennyitkereshetek.
2015. szept. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Semmilyen értelmét nem látom az ilyen pörgésnek.

Mindig az a benyomásom az ilyen panaszokról, hogy az ilyen lekoptatott, esetlen kiábrándult-csalódott emberek sem jobbak annál, akikről panaszkodnak, megszállottan azokat a párjelölteket szúrják ki, akik túl elérhetetlenek.

Ilyenkor mindig az van, hogy akiknek "nincsenek nagy elvárásaik" ami általában az önbizalom hiányosságukból fakad, azok is már távolról sem érdekesek a "kiábrándult ember" számára.

2015. dec. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!