Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez így bunkóság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így bunkóság?

Figyelt kérdés
Sokat járok vasútállomásokon, mivel bejárós vagyok egyetemen. Ilyenkor szoktam segíteni embereknek, ha nagy bőröndökkel, csomagokkal közlekednek. Ha éppen egy szép, aranyos lánynak segítek, akkor van, hogy mondom neki, hogy szeretném megismerni. Csajok, ti ezt bunkóságnak tartanátok? Nem azért segítek neki, hogy bepróbálkozzak, mert az időseknek is segítek, csak ha már így alakult, megpróbálok élni a lehetősséggel, szerintetek?

2015. szept. 21. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem bunkóság csak nem biztos, hogy vevő rá.
2015. szept. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyik nap mentem valahova,régifajta magas padlós buszról száll le egy fullos 25 év körüli nő,húzza maga után az óriási nehéz bőröndjét.

Előre nyújtottam a kezem,hogy segítsek leszállni neki,meg is fogta a kezem,közben kikerekedtek a szemei a meglepettségtől.

Sikeresen lesegítettem,miután felocsudott a meglepetéstől,összemosolyogtunk.

Ez azt hiszem felért részéről egy köszönömmel.

ennyi volt egyébként,mert én meg épp felszálltam arra a buszra:D

2015. szept. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!