Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy ferfi csak lefektetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ferfi csak lefektetni akar minden csajt, akkor miert nez akkor, ha az illeto nem latja?

Figyelt kérdés

Kozismert teny az egyik pasirol, hogy csak par ejszakara hasznalja a csajokat.

Az egyikrol azonban tudom, hogy evek ota ostromolja, amikor van lehetosege. Folyamatosan mosolyog ra, ha latja ot mondjuk a varosban, es neha csak ugy ra-rapillant, amikor a csaj eppen beszelget valakivel...


2015. aug. 31. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Mert szeretné lefektetni.
2015. aug. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, neki ő az álomnő, aki után folyamatosan sóvárog...

A többivel, csak pótolja.

2015. aug. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es talan 4-5 eve ismeri a srac ezt a csajt, es elotte is szorakozott a nokkel. Szoval nem hinnem, hogy o neki az alomno.
2015. aug. 31. 15:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Megint te ? :DD Akkor is megmondta már mindenki, hogy megakar dugni aznap 2x is feltetted kicsit átfogalmazva ugyezt a kérdést most meg még 3.ára is :D. Tetszel neki még nem kapta meg amit akart, megdug és nem nézeget tovább ennyi.
2015. aug. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem rolam van szo, nem sovargok senki utan, mivel nekem baratom van, es nem tettem meg fol ezt a kerdest soha.

Koszonom!

2015. aug. 31. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!