Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Életem legnagyobb hibáját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem legnagyobb hibáját követtem el, hogy elhagytam a volt barátom?

Figyelt kérdés

Kicsit összetett ez a történet.

21 éves vagyok, az előző barátommal 4 éve voltunk együtt, nagyon jól ment minden, tök harmonikus volt a kapcsolatunk. Csak egyszer mentem el a barátnőimmel bulizni, amikor belebotlottam egy pasiba. Félig kolumbiai, olyan kisugárzással, olyan stílussal, dumával, olyan külsővel...egy igazi latin macsó, én pedig hasraestem tőle és nem bírtam ellenállni. Pár nap alatt teljesen magába bolondított, és elérte, hogy szakítsak a barátommal. Persze volt bennem némi szomorúság, mert azért 4 évet zártam le, nem túl tisztességesen, de annyira meg voltam veszve a kis kolumbiaiért, hogy úgy gondoltam, vele majd minden tökéletes lesz. Össze is jöttünk, na.

Ennek öt hónapja. És hát leszállt a rózsaszín köd. Nem mondom hogy nem jó vele, imádom minden hülyeségével együtt, de nem megy olyan simán minden, ahogy gondoltam. Rengeteget veszekszünk, apró dolgokon is olyan viták robbannak ki, hogy üvöltünk egymással, ő tör-zúz, én behisztizek...MINDIG kibékülünk kb 10 perc után, de ez akkor sem jó. Összeköltöztünk, tehát nem tudjuk egymást elkerülni, ha valamelyikünk ideges vagy hasonló (nem kell mondanom, ő elég heves vérmérsékletű). A családom sincs oda érte, mondván, link, szoknyapecér, stb,stb. De ami a legjobban aggaszt, hogy mostanság egyre többször eszembe jut az exem.

Nem tudom mit tegyek.... Valahol jól érzem magam a mostani kapcsolatomban, valahol tetszik, hogy kis túlzással egyik napról a másikra élünk, csak sodródunk az árral, kalandozunk....de valahol hiányzik az a stabilság, a biztonság, amit az exemtől megkaptam.

Nem tudom, hogy legyen, hogyan tovább, mi lenne a helyes döntés...

Ti mit gondoltok? Mit tennétek a helyemben?

21N


2015. aug. 28. 11:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
30%
hát kislány ezt nagyon elszúrtad
2015. aug. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%

Én a helyedben nem vetettem volna véget az előző kapcsolatnak...


Edd meg amit főztél...lehet a volt barátod már rég nem kíváncsi rád és akkor 2 szék közül a földön landolnál...


22F

2015. aug. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
49%

Ezt bebuktad mert a kis kolumbiai majd keres mást mellettedis és ha a környezetedben nem tetszik senkinek akkor az nem is jó.

Magyarán a jót feladtad egy rosszért.

De már kezdem megszokni hogy nektek tényleg ez kell...

2015. aug. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 datass ***** válasza:
94%

Edd meg amit főztél de tényleg.


Exed pedig felejtsd el és eszedbe ne jusson felkeresni mert jobbat érdemel nálad.

2015. aug. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
78%

Majdnem elhánytam magam már csak attól, hogy olvastam az irományod. Szerencse, hogy nem ismerlek.

Maradj csak a kolumbiaival!

2015. aug. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%

Minden rendben volt a kapcsolatotokban, te szakítottál vele. Arra nem gondoltál, hogy ezzel az addigi barátodnak mekkora fájdalmat okozol? Vagy az nem volt olyan fontos neked?


Bocs, de ezek után nem tudlak sajnálni. Az exedhez pedig ne menj vissza, tényleg nem érdemled meg!

2015. aug. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%
Minden nő? Inkább a kérdező, egyelőre csak ez bizonyosodott be...
2015. aug. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Bevandorlo 😂😂😂 jesus


Egyébként az exem pont 3 napja írt (leginkább emiatt erősödtek fel bennem az érzések), hogy mi van velem, miújság. Azt is mondta, hogy ha ő nem tudta megadni azt, amire vágyom, azt nagyon sajnálja, de reméli hogy boldog vagyok...

Ezután még nehezebb.

2015. aug. 28. 11:50
 9/23 anonim ***** válasza:
94%

Amúgy lelkileg összetörted az exed, téged mégis csak a saját érzéseid érdekelnek.


"Egyébként az exem pont 3 napja írt (leginkább emiatt erősödtek fel bennem az érzések), hogy mi van velem, miújság. Azt is mondta, hogy ha ő nem tudta megadni azt, amire vágyom, azt nagyon sajnálja, de reméli hogy boldog vagyok...

Ezután még nehezebb."


Ez alapján végképp nem érdemled meg, túl jó ember ő hozzád.



Amúgy meg lepontozhatod a válaszadókat, (ha nem te voltál, akkor bocsánat) de ettől nem leszel jobb ember.

2015. aug. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
92%

Tudod, mit látok én? Ha minden rendben lett volna, senki nem tudott volna elcsábítani. Az új pasi izgalmas volt, a kapcsolatod kevésbé, és neked az nem volt elég.

Akivel összetartozol, illetve akivel dolgod van, azt nem kerülheted el, de lehet, hogy az igazi valaki más lesz, se nem a mostani se nem az ex. Gondold végig, mit tanultál ezek által a pasik által, mit adtak hozzá az életedhez, milyen tapasztalatot szereztél, miben fejlődtél általuk.

2015. aug. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!