Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Ti milyen gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti milyen gyakran halljátok a párotoktól hogy "szeretlek"?

Figyelt kérdés

2hónapja vagyunk együtt a párommal.

Én nem vagyok az a romantikus típus, soha nem mondtam még ki hangosan senkinek hogy szeretlek, bàr nekem sem mondták, maximum üzenetben írták.


A mostani barátom viszont minden találkozáskor, csak úgy mondja hogy szeretlek. Mennyire vehető ez ìgy komolyan egy férfi szájából? Csak nekem szokatlan? :D

(Nem kell azzal jönni,hogy örüljek neki, meg ilyenek, örülök,csak kíváncsi vagyok mások tapasztalataira..)



2015. aug. 27. 15:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
5 éve minden nap. Van, hogy többször is egy nap. Nekem nem szokatlan. N32
2015. aug. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%

Ha valaki tényleg szereti a párját, akkor az többször is kimondja, és tettekkel is bizonyítja állítását!


2 és fél éve vagyunk együtt és minden nap mondjuk egymásnak. :)

2015. aug. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%

Mindennap babusgatom, becézgetem, cirógatom.

Reggel azzal kezdek! (de akkor hárít, mert még alszik)

2015. aug. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%

Pár hónapja vagyunk együtt mi is és minden nap mondjuk egymásnak többször is. Nekem nagyon hiányozna, ha nem mondanánk, szerintem teljesen komolyan vehető, miért ne lehetne egy férfi szájából komolyan venni. Remélem, te is válaszolsz neki ilyenkor és nem azt, hogy "tudom", mert ezzel elég nagy sebet lehet ejteni.

20/l

2015. aug. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%
Sokszor mondja. Csak nem érzem a tetteiből.
2015. aug. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%

Naponta többször is mondjuk egymásnak, ha mást nem, akkor búcsúzáskor, mikor dolgozni megyünk, mindenképpen. Meg elalvás előtt is.


Nekem ez így van rendjén, nem furcsa. Mivel tettekkel is alátámasztja a szavait, így abszolút komolyan veszem :) Csak mert férfi, nem mondhat ilyeneket? Kéremszépen, ne legyünk szexisták :P

2015. aug. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%

Lassan 3,5 eve Minden nap tobbszor is mondja :)

18/L

2015. aug. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Költőnő? ***** válasza:
40%
majdnem mindennap
2015. aug. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
39%
naponta olyan 5-10 alkalommal, 9 éve vagyunk együtt
2015. aug. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Akkor valószínűleg csak azért szokatlan, mert még nem találkoztam hozzá hasolóval.

Még mindig nem értem, mire jó ez a lepontozás..

Én mindenkinek zöld kezet nyomtam, köszönöm a válaszokat!:)

2015. aug. 27. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!