Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Apukák! Ti milyen gyakran...

Apukák! Ti milyen gyakran halljátok párotoktól az alábbi mondatot?

Figyelt kérdés

A gyermek nevelésével kapcsolatos...:


"Ne szólj bele, nem te vagy itthon vele egész nap!"


2013. aug. 22. 08:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokta mondani.
2013. aug. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyban függ attól is, hogy mire mondja.
2013. aug. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én bizony,mint anyuka szoktam mondani a páromnak....,de igen,nem mindegy,hogy mire!!!!
2013. aug. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én csak arra szoktam felhívni a figyelmét, hogy amikor ő van a gyerekekkel, neki nem kell a háztartással foglalkoznia, ellenben én mosok főzök, takarítok, pakolok, miközben a gyerekkel is foglalkozom.

Ez a nem mindegy.

2013. aug. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jujj, én ezt sosem mondtam még szerintem a férjemnek, pedig már két gyerekünk is van. Mondjuk az igazsághoz hozzá tartozik, hogy a munkarendje olyan, hogy sok időt tölt velünk, tehát nem is lenne jogos ezt mondani.
2013. aug. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egyszer mondtam neki ezt, amikor meg a lanyunk evese a katasztrofanal is rosszabb volt.

Ugyanis nem volt hajlando ulve enni 1,5 evesen egy percig, falatig sem. Jatek kozben sem ohajtot enni, meg akkor sem, hamar kilyukadt a gyomra.

En nem szeretem, ha egy gyermek fel s ala rohangal etkezes kozben. 5 percet csak kibir.. :)

A ferjem minden ilyen helyzetnel inkabb a kezebe nyomott hol egy tejszeletet, hol egy dormit. Ezt pedig ugy, hogy en nem lattam, csak az ures csomagolasok tuntek fel.

Egyszer borult a bili anyosomeknal, es rajottunk anyossal, hogy ezert nem eszik normalis emberi etelt.

Na, akkor mind a ketten vastagon mondtuk a ferjemnek, amit csak gondoltunk.

3 honapig egy gramm edesseg nem volt. Nem erdekelt a hiszti, konyorges. Visszaallt a normal etelre es azota semmi baja.

2013. aug. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ilyet még soha nem mondtam neki, olyat igen, hogy holnaptól te maradsz itthon én meg megyek "dolgozgatni"-netezgetni..(van olyan hogy csak "lébecol" bent :-) )de szerintem ezen nem szokott megsértődni max visszaszól, hogy épp hajtás van de menjek csak nyugodtan...:)
2013. aug. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Soha nem mondanék neki ilyet.
2013. aug. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Uh,4 gyerekünk van,a Párom keresi a betevőt,én vagyok itthon a gyerekekkel,de soha nem hangzott még el ilyen mondat!
2013. aug. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon kíváncsi voltam. Mondjuk inkább anyukák véleményét kaptam, de nem baj :)
2013. aug. 22. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!