Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok ha a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ha a barátnőtök "megrendezné" a halált majd közli pár óra múlva, hogy vicc volt?

Figyelt kérdés
2015. aug. 6. 01:42
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
2015. aug. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Én meg eljátszanám utána a szakítást, és hozzáfűzném, hogy pechedre ez nem vicc. :D
2015. aug. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen viccnél érzéketlenebb, bunkóbb, butább dolgot el sem tudok képzelni. Nem jó érzés elveszteni azt, akit szeretsz, főleg, ha a párodról van szó, összeomlik az életed, sokan kapnak sokkot, idegösszeomlást adott percben, vagy épp kivetik magukat tizedikről, a fájdalom nagyon is valódi, még ha utólag kiderül is, hogy az illető nem érdemelte meg a rá pazarolt érzelmeket. Nem csak a szakítás garantálható, hanem az is, hogy az első örömből magamhoz térve jó, ha vissza tudom fogni magam és nem megyek neki annak a személynek, aki ekkora fájdalmat okozott nekem pusztán viccből visszaélve a szeretetemmel (pedig nem vagyok egyáltalán agresszív, de nem hiszem, hogy ezt olyan higgadtan fogadnám, mint pl. egy szakítást vagy megcsalást..) és meggyűlölném egy életre.
2015. aug. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Van youtube on egy ilyen videó... van egy pár, folyamatosan szivatják egymást, srác megrendezte, mintha megcsalná, csaj tudta előre és úgy intézte mintha kiugrott volna az ablakon... hát kemény :)


Nemtudom mit reagálnék, életemben nem ütöttem meg nőt, de egy hatalmas pofont biztos kapna, ilyenért ez a minimum.

A többin akkor tudnék elgondolkozni ha lehiggadtam... pár nap múlva.

2015. aug. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hogy rendezné meg?

ennyire tudni akarná, hogy kinek hiányzik?


amúgy sírógörcs, testvérét felhívnám, ...

2015. aug. 6. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Semmit. Amelyik ember ilyenre képes, az soha a közelébe nem jutna még annak sem, hogy a barátom legyen, nemhogy barátnő.
2015. aug. 6. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Vicc? Az az ember, aki szerint elhitetni a szerettével, hogy halott, vicces...na annak kezeltetnie kéne magát. Elképzelni sem tudom milyen szörnyű lehet. Az biztos, hogy soha többé hallani nem akarnék róla, de lehet fel is pofoznám mellé, annak ellenére, hogy nem vagyok az agresszió híve, de azért ez túlmegy minden határon.
2015. aug. 6. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Általánosságban értem és szeretem a fekete humort, sőt soha de soha nem emeltem kezet egyetlen nőre sem, de azt hiszem miután átéltem azt, hogy azt hittem meghalt az akit a legjobban szeretek, kapna két nagyon komoly pofont...
2015. aug. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Noren1989 ***** válasza:

Volt már a nagymúltkorjában egy csaj, aki ugyanezt kérdezte. Eléggé rossz vicc.

25/F

2015. aug. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!