Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit lepne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit lepne egy pasi ebben a helyzetben? Odamenni vagy jatszadozni tovabb?

Figyelt kérdés

Mar vagy 3-4 eve tetszik neki az egyik lany, akivel szivesen osszejonne, de evekkel ezelott, amikor kozeledett ehhez a lanyhoz, az eleg hideg volt vele. Folyamatosan bamulta a srac a csajt, de a lany meg csak ra se nezett.

Most azonban mintha megtort volna a lany, egy alkalommal a srac es a csaj tekintete nagyon sokszor talalkozott. Nem neztek egymast hosszu idon keresztul, mosoly se volt a csaj reszerol, de nagyon sokszor ranezett a sracra, amikor a srac nezte ot. Mit kellene lepjen egy pasi ebben a szituacioban?


2015. júl. 26. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Fogja meg a nindzsóját! HA már a szerénységet nem szereti némely nő xD
2015. júl. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menjen oda a csajhoz,és beszélgessen vele
2015. júl. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Mivel letojta a lány korábban, én biztos nem mennék oda a srác helyében. Megvárnám, amíg a nő kezdeményez ilyen esetben.
2015. júl. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt amit akar, vagy amit jónak lát. Nem látunk bele teljesen ismeretlen egyének fejébe a számítógép mögül. Im sorry!
2015. júl. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A srac menjen oda beszelgetni:-))A lany ugyanis ezert nezi barmily hihetetlen is:-))


Ilyen velem is volt egy pasi abszolut nem erdekelt annak ellenere h mindig bejottem neki, aztan egyszercsak a nagy semmibol megtetszett...en sem ertem, de van ilyen:-))

2015. júl. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha én lennék a srác helyében, nem foglalkoznék a lánnyal. Semmi értelme hogy áltassa magát olyannal aki sose vette semmibe. Ha valaki álomvilágot állít maga köré abban csak maga az illető valós a többi csak álom.
2015. júl. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, melyik, vagy milyen pasi.

Én vállat vonnék és mennék haza Tyrianozni, nem bajlódnék sokat a lánnyal. Valószínűleg feleannyit nem ér meg.

2015. júl. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!