Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz akkor amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz akkor amikor éppen nézed azt aki tetszik?

Figyelt kérdés

Mi jut eszedbe mikor éppen elhalad melletted vagy veled szemben jön?

L18


2010. márc. 3. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akkor a az agyam beindul és a gondolataim picit durvák kezdenek lenni de jó értelembem=)18-as karikával:)
2010. márc. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
én legutoljára arra gondolta, hogy de rohadt éhes vagyok.
2010. márc. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
az is egy jó dolog8)
2010. márc. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Én nem tudok gondolkozni..hirtelen kiörül a fejem...

még menni is alig tudok...és egy enyhe gyomorgörcsöt kapok...és a barátnőmbe kell kapaszkodnom mert külömben helyben összeesnék...:D dehát ez van;)


16/L

2010. márc. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
elönt a jó érzés :)
2010. márc. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát elsőnek sokkhatásként megijedek hogy "jesszusom ittvan" aztán már el is ment, és csak hátulról látom akkor meg arra hogy de jó lenne melemarkolni a fenekébe:D
2010. márc. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Húú de rég volt már ilyen. Szóval pillangós gyomor effektus, fej üres, vagy maximum ez az úristeen :D
2010. márc. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Hogy legyen egy értelmes komment is szerintem az a leg gyakoribb ,hogy elképzeled magad vele , hogy milyen is lenne ha... :) üdv tibor
2010. márc. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Az én hozzászólásomat nem tartod elég értelmesnek? Még jó, hogy nem vagyok egy sértődős típus :) Kíváncsi lennék azért hány éves vagy, hogy így leszóltál itt mindenkit :) Nem csak 14 évesek írkálnak ide, én húsz elmúltam, az előtted lévő választ írtam én.
2010. márc. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ha küldöm a jelzéseket hogy szabad a pálya remélem bepróbálkozik.Köszönöm szépen a válaszokat:D
2010. márc. 3. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!