Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy tudod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy tudod, hogy nem lehet köztetek semmi, de mégis mindig találkoztok és csak nézitek egymást? Amikor már nem gondolsz rá, akkor biztos feltűnik.

Figyelt kérdés

Csak nézzük egymást mindig, de sosem lépünk. Van 7 éves kapcsolatom, ami elég megromlott. Egy srác pedig mindig feltűnik, összeborzongok, nagyon vonzódok hozzá. Félek, hogy egyoldalú ez a vonzalom, ezért nem lépek semmit. A biztost a bizonytalanért...

Ez elítélendő?


2009. jún. 5. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:

A kérdés tök más, mint a kifejtés.

Mert van olyan srác, akivel ugyanígy vagyok. Régen sok közünk volt egymáshoz, de aztán vége lett, és megmaradtunk barátoknak, akik jóval ritkábban beszélgetnek, és találkoznak, mint a megismerkedésük kezdetén... Viszont mindig akkor tűnik fel újra, mikor már épp nem gondolok rá (csak mint barátra, mint pasi, már nem érdekel). És olyankor mindig az van, hogy csak nézzük egymást, pontosabban ő néz engem, és megállapítja, hogy hülye volt, hogy futni hagyott, hogy nem szeretett. Pedig én szerettem.

Nem tudom, valami különös szál még mindig összeköt bennünket... Mindig fogok hozzá vonzódni valamiért, de nem mint pasihoz... Nem is tudom megmagyarázni ezt az érzést. De mikor újra beszélgethetek vele, az nagyon felüdít, és akkor mindig fontossá válik...

Viszont van párom, akit pedig nagyon szeretek, és nem hagynám el. Ezt pedig ő (mármint az említett srác) is tudja.

Így megmarad a beszélgetés, az "egymást nézés", és a barátság. Ami jóval több, mint barátság, de jóval kevesebb, mint szerelem.


Na de a kifejtés: szerintem nem biztos, hogy egyoldalú a vonzalom. De ha megromlott a kapcsolatod, vagy próbáld helyrehozni, vagy ha nem megy, akkor szakíts. Úgy a legtisztább.

És ha helyrehoztad, akkor a másik srácot felejtsd el, viszont ha szakítottál, akkor talán van esélyed nála is.

Egyébként én sem cserélném föl a biztosat a bizonytalanért.


De mi lenne elítélendő? :O


23/L

2009. jún. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De közöttünk még soha sem volt semmi, csak 1-2 beszélgetés, tehát nem is ismerem nagyon.
2009. jún. 5. 10:50
 3/3 anonim ***** válasza:

En ertem,h mirol beszelsz... egyenlore ne gondolj semmire,h lehet, vagy lesz-e koztetek vmi. Ugyaebben a szituban vagyok, csak nekem 4 eves a kapcsolatom. Ne siess el semmit, ismerkedest, szakitast,... Eloszor ismerd meg,ha van ra mod Mosolyogj ra,mikor teged nez es ez mar hozza a kovetkezo lepest , csak igy tudod meg,h mi is van valojaban. Kesobb,ha tiszta a kep (marmint a szandekai) elodontheted,h hogyan legyen tovabb. De egy flort nem megcsalas es emiatt ne is dobd fel a kapcsolatod!

24L

2009. jún. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!