Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem sokkal érzéketl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem sokkal érzéketlenebbek és kegyetlenebbek a nők a férfiakkal szemben mint fordítva?

Figyelt kérdés
2015. jún. 14. 00:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
51%

Szerinted meg az itt nyivákoló gyenge lelkivilágú visszautasított fiúcskák szerint.


Más meg látja, hogy a párkeresés meglehetősen kis részt tesz ki az ember életében, és ha ésszel csinálja az nem nagyon kegyetlenkednek vele (bár persze mentális betegekbe bárki belefuthat). No meg ha van annyi esze, hogy nem tulajdonít neki túl nagy jelentőséget.

Nektek az a legnagyobb bajotok az életben, hogy a sebeiteket nyalogatjátok és nem látjátok a fától az erdőt.

2015. jún. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
42%
A nők úgy általában minden téren kegyetlenebbek, mint a férfiak.
2015. jún. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
72%
Igen. A hapsik megagyalják egymást, azt oké. De a nők kiszipolyozzák a hapsik vérét, nevetségessé teszik őket, sakkban tartják őket pszichikailag, tehát sokkal kifinomultabb a hadviselésük ezen a téren.
2015. jún. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
51%
ez mitől is felnőtt párkapcsolatok?
2015. jún. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem is,de ez van.Ennyit tudnak a mai nők,kinevetni,megalázni a férfiakat... :/

Fordítva meg elvárnának mindent,legyenek az ajtóba előreengedve a nők,legyünk kedvesek velük,segítsünk nekik dolgokban stb...

Ami egy olyan nő esetében nem is lenne gond,aki megérdemli.Csak ilyen nem létezik sajnos ;)

Vagyis én még soha nem találkoztam egyetlen ilyennel sem.

24/F

2015. jún. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
75%
megvédem kicsit a nőket, mert van azért olyan, aki megérdemli, de sajnos tényleg kevés, mert kihasználják, h náluk van az összes punci :D
2015. jún. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
53%
Nyavajgók légyszíves a tini párkapcsolatok rovatba fáradni. A témához való hozzáállásotok kb 14 éves szinten van.
2015. jún. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
34%
Infantilis, rosszindulatú lányok (értsd: a többsége a 10 év feletti nőneműeknek), légyszíves a tini párkapcsolatok rovatba fáradni. A témához való hozzáállásotok kb 14 éves szinten van.
2015. jún. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
39%
13mas, miért szerinted fizikailag hogy tudnák magukat megvédeni a nők
2015. jún. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
47%

Előző:

bár nem a 13-as vagyok, de annyit megjegyeznék, hogy NEM arról szól a kérdés, h bárki is hogan védje meg magát.


Hanem arról, miért ennyire alattomos a nők többsége és miért enged meg saját magának pszichésen sokfajta visszaélést, ok nélkül, vagy amikor megkapják a férfitól, amire vágynak.

2015. jún. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!