Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A tizenéves fiúk vagy a...

A tizenéves fiúk vagy a lányok a kegyetlenebbek ha mondjuk egy olyan szitu van, hogy valakit kiközösitsenek?

Figyelt kérdés
2014. okt. 5. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Pontosan.
2014. okt. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nem nemtől, hanem inkább intelligenciától, iskolázottságtól függ a kegyetlenség mértéke. Én jó hírű gimnáziumba jártam, engem csak piszkáltak, tettlegesség nem volt. Egy szakmunkásképzőben gyakori a bántalmazás, nemi erőszak stb. Attól függ a dolog, hogy milyen messze van az adott közösség attól a bizonyos állati őstől...
2014. okt. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
A lányokon eleve nagyobb a szociális presszió, szóval meglehetősen frusztráltak tudnak lenni, amit a legkülönfélébb módon vezetnek le, ebbe beletartozik a kiközösítés is.
2014. okt. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi eddig egyetértek veletek,kòszi,de várom meg a velemenyeket
2014. okt. 5. 10:34
 5/8 Költőnő? ***** válasza:
100%
A lányok kegyetlenebbek .
2014. okt. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
a lányok kegyetlenebbek
2014. okt. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

Lányok egyértelműn. féltékenyek egymás ruháira, pasijaira, irigykednek mindig valami miatt. A barátnő szemében jópofik, a hátuk mögött meg kibeszélik... stb. jó biztos fiúknál is van ilyen, de nem annyira jellemző.

Én pl. egy fiúosztályba járok melegként, nem sikerült teljes mértékben beilleszkednem, érzem. De sose szívattak emiatt, nem volt se bántalmazás, meg se semmi, felém se, más gyerekek felé se, csak ilyen fiús baromkodások. Pedig nem elit gimibe járok, hanem egy szakközép és szakképző suliba. Sőt volt olyan is, hogy kiálltak a fiúk mellettem, szal szerintem a fiúk sokkal összetartóbbak

2014. okt. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindkét nem tud kegyetlen lenni,max másképp fejezik ki ezt. Pl a fiúk nálunk gyakran verekedtek, akár poénból is, máskor meg halál komolyan.

A lányoknál nem ez megy. Ott egyértelműen a beszólogatás, áskálódás, kibeszélés, stb megy inkább, bár találkoztam már erőszakos tinilányokkal is. Szerintem a legnagyobb probléma, hogy békülésre a lányoknál szinte 0% esély van, a fiúknál valamivel több.

2014. okt. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!