Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt vannak olyan lányok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt vannak olyan lányok, akik érzéketlenebbek az átlagnál odalent?

Figyelt kérdés
Ti azt élvezitek, amikor nyalnak? Csak mert én elég érzéketlen vagyok odalent és félek, hogyha a barátom megpróbálna kinyalni, nem élvezném, mert a nyelvét nem tudja olyan erősen odanyomni, ahogy kell, hogy nekem jó legyen...
2014. júl. 25. 00:16
 1/5 anonim ***** válasza:
hany eves vagy? nyelvevel csiklodat kell ,hogy izgassa az pedig a felszinen van egy kis pont amit ha izgatnak nagy orgazmust lehet elerni vele ehhez nem kell ,hogy bedugja a nyelvet az mar a vaginalis orgazmus
2014. júl. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a csiklómat kell és azt is, hogy hol van, csak ha rajta van az a bőr, akkro nagyon nagyon erősen kell csinálnom, hogy élvezzem, ha meg így felhúzom és úgy érek hozzá, akkor meg már kellemetlen :/
2014. júl. 25. 00:29
 3/5 anonim ***** válasza:
én ki nyalnálak úgy...
2014. júl. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kérdésed alapján még nem volt részed orális kényeztetésben.


Szerintem feleslegesen izgulsz emiatt. Teljesen más inger, amikor te a magadat izgatod, vagy a barátod simogat ott. Ha neked az a jó érzés, éppenséggel tud a nyelvével is erősebb nyomást kifejteni, ha erre vágysz, de az is nagyon jó érzés tud lenni, amikor csak egész finoman nyalogat, úgy, hogy éppen csak hozzád ér.

2014. júl. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. júl. 25. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!