Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha bátor néha gyáva vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha bátor néha gyáva vagyok, mit tegyek hogy mindig bátor legyek?

Figyelt kérdés
Bevállalós, laza, bátor vagyok de fiúk terén sokszor van, hogy nem tudok megfelelően reagálni, ha leszólitanak, ha meghivnak valahova stb. Leblokkolok, zavarba jövök stb. Mit tehetek, hogyan változtassak ezek, tudatosan lehet ezen vátoztatni?
2015. máj. 28. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze! Mantrázd be, hogy mit "kell" reagálnod ebben a helyzetben.

Nekem nehéz idegenekkel kommunikálni, de ez a módszer segít.

Tükör előtt gyakorlás, fejben játszd le az eseményt, hogy mikor arra kerül a sor, könnyen reagálj.

2015. máj. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez megy már sokat segitett, leginkább már csak váratlan helyzetekben jön elő ez a bizonytalanság. Pedig tudom, hogy vannak értékeim csak nem jutok oda hogy ezeket másoknak is kimutassam, és igy eselteg meg is ismerjek Valakit jobban.
2015. máj. 28. 09:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Váratlan helyzetben is van megoldás!

Az őszinteség.

"Huhh, most zavarbahoztál! :)"

Miután kimondod, már nem titok, nem kell kapkodnod, hogy elrejtsd. Ráadásul sok pasi szeret nagy hatással lenni a nőkre, és ezzel a szöveggel biztos nem vagy bántó, és kevésbé tűnsz idiótának, mint ha hebegnél-habognál.

2015. máj. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De ezek már (túlzottan) nyilt lapok nem?
2015. máj. 28. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!