Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el, hogy beszélgetni kezdjünk?

Figyelt kérdés

Szóval van valaki, aki tetszik.

Viszont nem tudok róla semmit, tehát csak látásból "ismerjük" egymást.


Én vagyok a lány. Eddig 2 barátom volt, de nagyjából velem egykorúak.

Tehát nincs valami nagy tapasztalatom.



2015. máj. 17. 14:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Vagy odamész hozzá beszélgetni, vagy nem fogsz elérni nála soha semmit.
2015. máj. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Azt értem ez alatt, hogy nem kell görcsölni ezen a dolgon, hogy most "ezt nem így illik, a férfi dolga, a tiniknél más", stb aggodalmak, amiket levezettél itt... az egésszel a saját dolgod nehezíted ám meg...!

Ha tetszik egy férfi, nyugodtan odamehetsz nőként és megpróbálhatod felszedni. És te is ugyan úgy pofára eshetsz, mint akármelyik random férfi, aki ugyan ezt megpróbálja nálad. Semmivel sem megalázóbb neked sem, mint egy férfinak.

És ha elutasít? Kit érdekel? Megpróbáltad. Ez van. Ez mindig kétesélyes, ha férfi vagy is, ha nő is.

Abban meg nincs semmi, hogy odamész és azt mondod, hogy "Szia! Egy ideje felfigyeltem rád és szívesen megismernélek, ha gondolod."

Ennyi. Egy kis őszinteség csodákra képes. Én legalábbis így csináltam legutóbb egy ismeretlen nőnél.

Aztán 1 hétig írtunk facen (aznap nem jött oda, de kinyomozott facen, mert nem mutatkoztam be :D), aztán randi lett.

Na az sajnos nem jött össze, de legalább megpróbáltam és nem lett az, hogy mi lett volna ha...

Sok sikert!


24/F

2015. máj. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!