Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el, hogy beszélgetni kezdjünk?

Figyelt kérdés

Szóval van valaki, aki tetszik.

Viszont nem tudok róla semmit, tehát csak látásból "ismerjük" egymást.


Én vagyok a lány. Eddig 2 barátom volt, de nagyjából velem egykorúak.

Tehát nincs valami nagy tapasztalatom.



2015. máj. 17. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elkezdesz vele beszélgetni.
2015. máj. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az első jól mondja.
2015. máj. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Odamész és összeismerkedsz vele. Nem kell kamuszöveg, megmondod, hogy szeretnéd megismerni. Ennyi.
2015. máj. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy nálam ez még sosem vezetett eredményre; meg már ki is nőttem belőle.
2015. máj. 18. 16:38
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Akkor neked a macskák valóak.
2015. máj. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Akkor küldj neki gondolathullámokat, de aztán ne csodálkozz, ha nem lesz belőle semmi!
2015. máj. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Akkor kérdezek máshogy: hogyan keltsem fel a figyelmét? Mivel?


Szerintem ciki húszon túl, ha te szeded fel a pasit. Kis tiniknél egy dolog, ők még tudnak jópofák lenni.

2015. máj. 23. 11:32
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha neked ciki, hogy odamész valakihez ismerkedni, akkor maradj egyedül. Várd nyugodtan a sült galambot, a csodát, vagy a nyári villámot. Az élet nem ilyen. '-_-


24/F

2015. máj. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Amúgy a kis tinik "tökösebbek", mint Te...

Ha nem jópofa vagy, eleve halott ügy az egész. Tudni kell lazára venni. Persze ti nők szeretitek a passzív, könnyű végét megfogni. De az igazság az, hogy attól, hogy Te kinézel magadnak valakit, még nem fog Ő is kinézni téged. Te meg bámulhatod, rebegtetheted a szempilláid, jó eséllyel úgy sem veszi észre. Vagy ha észreveszi sem reagál. Én például ha tudom egy nőről, hogy bejövök neki, megvárom, hogy tegyen is valamit. Nem fogok a nyakába ugrani és csapni a szelet, csak mert tetszek neki. Tegyen érte! Fordított esetben ugyan ezt kéne tegyem!

2015. máj. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Mit értesz azon, h "lazára venni?"


Nem tudom, fontos infó-e, de idősebb mint én (nem egy helyen dolgozunk ezért nem tudok róla szinte semmit).

Jó, az is igaz, h baromira félretippelek, amikor arról van szó, h meg kell saccolni, ki hány éves :D

2015. máj. 23. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!