Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezdjünk beszélgetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjünk beszélgetni a szexről?

Figyelt kérdés

Kényes téma, legalábbis szerintem, de egyre jobban kívánom őt.

Mégis hogyan kezdjem szóba hozni az egészet?

Samci, simogatás, stb már van, és rendesen ágaskodik a hancúrléc...;)

Csak egyszerűen kérdezzek rá, hogy: "mit szólnál, ha a következő szintre emelnénk a kapcsolatunkat?"

célozván a szexre....

Én szűz vagyok, de ezt ő nem hiszi el...(bonyolult dolgok miatt: haverok, stb), de sztem ő is az még...

És ha eljutunk addig, hogyan kezdjem el gyengéden vetkőztetni? Ettől jobban parázok mint magától a szextől...XD

óvatosan, lehúzom a topját, ill farmerját?

Melltartót kikapcsolni egykézzel, vagy két kézzel??? vagy hogyan?

Nem akarok úgy járni mint jimbo az amerikai pitében...XD

kretének kíméljenek, ők is voltak szüzek, szal nézzenek tükörbe.

18/F

18/L


2011. márc. 17. 09:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem beszélgetni nem kell róla főleg így elsőnek. Csak ha odakerültök, hogy kettesben vagytok, akkor simogasd, szépen lassan vetkőztesd le. De javaslom, ha még semmi nem volt, úgyértem petting vagy hogy lássátok egymásét akkor még ne legyen szex. Ha szüzek vagytok pettingelni kellene először, az is jó. Ruhán keresztüli simogatás, majd benyúlsz alá, venni fogja hogy te azt akarod, esetleg megkérdezheted, hogy nem bánná, ha kicsit ruha nélkül is végigsimogatnád. Nem kell rögtön a szexbe belevágni. 24N
2011. márc. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Előző bnőmmel már volt pettingem, nagyon jó volt, de akkor vetkőzésre nem került sor, csak ahhogy írtan ruhán keresztül....

de van benne vmi hogy azzal kéne kezdeni.

köszi ment a (Y)

2011. márc. 17. 10:18
 3/12 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy előbb fel kell fedezzétek egymás testét, ruha nélkül, hogy mi hol van a g-pontot meg kell keresned, mert az elég sokban segít a nőnek. Én 16 éves korom óta élek nemi életet és csak 22 évesen mutatta meg a mostani párom, hogy lehet élvezmi a szexet. Előtte 2 partnerem volt csak 6 és 3 évig, de mindkettő nagyon béna volt és utáltam a szexet, mert csak az volt a céljuk hogy nekik jó legyen. 6 évnek kellett eltelni, hogy tudjam élvezni a szexet, és nekem a petting, pontosabban a g-pont izgatása segített. De a különféle erogén zónákkal is izgathatod, nem tudni mi jó neki, de a test teljes simogatásával kiderítheted mikor sóhajt a legnagyobbat... nyak, fül, comb, fenék, mell...Első voltam.
2011. márc. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. A szexről beszélgetni még felnőttebbeknek is nehéz. Szerintem jó, ha simogatod, és valóban a pettinggel kellene kezdeni, ettől függetlenül finoman elkezdheted vetkőztetni ameddig engedi, és ha begerjedtek lesz szex, ha még nem akarja, akkor csak petting. Azt sem kell feltétlenül ruhában! Bújjatok takaró alá az első ruha nélküli alkalomkor, ha úgy könnyebb. A melltartót tök mindegy, hány kézzel kapcsolod ki, a 2x ilyen idős pasikon is kifognak az újabb kapcsok :) úgyhogy ha nem megy 2kézzel se, odasúgod neki, hogy "segíts".
2011. márc. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

L25 vagyok.

Aranyos srác vagy! :)

Elsővel egyetértek, lassan legyenek egyre intimebbek az érintések, no és az idő neked dolgozik, hiszen jön a tavasz és amúgy is egyre kevesebb "lehúzandó réteg" lesz a lányon. Ha már így "előkészült a terep", és sor kerülhet az első szeretkezésre...Nehéz belőni így ismeretlenül, de ha a magam régi 18 éves fejével gondolkodom, akkor a következők is bejöhetnek:

1. Hívd át aludni (persze csak ha van rá lehetőség, szülők belemennek, nem lesz balhé stb. mert bár 18ak vagytok, és így elvileg nincs beleszólása a szülőnek ebbe, gyakorlatilag azért nem használ az ügynek, ha otthon botrány tör ki az egész miatt.. :)

2. rendezz igazi romantikus estét, gyertyák, puha párnák, halk zene, stb. Pezsgőt/bort nem ajánlok, az elsőnél nem rát, ha észnél vagytok (meg később se, de itt elég fontos!) és persze ne feledkezz el a védekezésről (amennyiben nem szed gyógyszert, és még nem beszéltétek meg a dolgot, akkor gumi!).

3. Meglepheted valami szép romantikus filmmel is, ami tetszik neki!

4. És ha már kellően ráhangolódtatok egymásra, akkor szépen kezdj vele csókolózni, és közben fogj hozzá a vetkőztetéshez. (Csókolózás közben az ember lánya nemigen tiltakozik, ráadásul a szemetek is csukva van, így lényegesen kevésbé zavarba ejtő nekifogni a dolognak.)

Melltartó kikapcsolás előtt várj egy kicsit és próbálj tájékozódni, hogy elöl vagy hátul kapcsos, illetve hogyan működik, mert több típus van. (Ha kellően jó fej az anyukád, kérd el tőle és tanulmányozd előre! :)

5. Ha véletlen nem minden sikerül elsőre tökéletesen: vedd elő a humorodat, és ne görcsölj, egy közös nevetéssel többre mentek. (Normális lány nem hagy ott senkit azért, mert először esetleg csetlik-botlik kicsit... :)


SZÉP ESTÉT!!!

2011. márc. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Nem muszáj egymást vetkőztetni, saját magatok is levetkőzhettek, főleg a melltartót leveheti a lány, neki egy másodperces mozdulat, neked meg lehet, hogy kétperces bénázás és oda a spontanaitás. 30 vagyok, de 18 éves koromban sem vártam el, hogy ki és becsomagoljanak.
2011. márc. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

köszi a biztató válaszokat.

Az addig jó hogy smárolunk ,de pl, ha pulcsiban van, akkor hogyan kezdem közbe lehúzni róla? XD

A romantikus film jó 5let, úgyis filmezésről beszélgettünk, hogy kéne megint.

Csak az a para, hogy mondom, addig hogy csók, simi stb, eljutok, de utána megreked a dolog, és nem tudom folytatni...

mind 1 muszáj lesz túlesni rajta egyszer...

2011. márc. 17. 10:36
 8/12 anonim ***** válasza:
Simán alányúlsz a pulcsija alá, és ott elkezdet simogatni a hátát, mindent amit érsz a pulcsi alatt, aztán majd jön magától, lehet hogy a lány fogja majd felajánlani, hogy leveszi, ha már így alá akarsz férkőzni :)
2011. márc. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a beszéd elrontja a vágyat. A vágy a legfontosabb. Teremtsd meg neki a hangulatot, de ne jelentsd be előre, hogy szex lesz. Legyenek teljesen zavartalanok a körülmények, én például nyaralásra időzítettem az első alkalmat, gyakorlatilag ketten voltunk akkor az egész szállodában. De nem kötelező ez sem, csak ne nyisson rátok senki, ne csörögjön a telefon. A technikai részét nem részletezem, szerintem az menni fog. Nézd, hogy ő mire hogy reagál, és aszerint kényeztesd. A figurákat sem kell túlzásba vinni, az elsőnél a jól bevált pózok elegendők. Nem kell időrekordot sem dönteni, a legjobb az, ha elsőnek őt orálisan kielégíted, és utána a többi.
2011. márc. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bocs, nem olvastam el az eddigi válaszokat, és még szűz is vagyok, tehát fogalmam sincs a dolgokról, de kb 10 éve hordok melltartót, és abban biztos vagyok, hogy 1 kézzel nem tudod kikapcsolni! De amúgy le tudja venni ő is magáról, nem muszáj neked csinálni.
2011. márc. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!