Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ez tényleg ennyit számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ez tényleg ennyit számít?

Figyelt kérdés

Sok helyen hallottam már, hogy valaki azt mondta, hogy pl szőke hajú lánnyal semmi pénzért nem jönne össze.

Komolyam van olyan akinek ennyire fontos a hajszín? Nem fontosabb hogy egy lánynak szép legyen az arca? Vagy mondjuk megfelelő belső tulajdonságokkal rendelkezzen?



2015. máj. 7. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem számított soha az ilyen. Az számított, amit írsz. 40/f
2015. máj. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát én belső tulajdonságokat kerestem, nálam nem volt kikötés a hajszín, de ismerek olyat akinek pl CSAK a vörös hajú lányok jönnek be...ja és persze csak a természetes vörös, szóval festett esélytelen nála...mindenkinek meg vannak a saját igényei...


22F

2015. máj. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Belehet az festeni...


Nekem meg a barna copfos jön be. Az a legszexibb!

2015. máj. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Orfeus ***** válasza:
Mindenkinek van egy zsánere. Én pl egyszer voltam csak vörös, szeplős szép világos bőrű csajjal, aztán az az ideálom úgymond. Azon az egyen kívül az összes komoly kapcsolatom barna volt. Számít ha laza szexről van szó, de ha komoly akkor semmit nem befolyásol.
2015. máj. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Embere válogatja. Nekem pl megjelenésben a hajszín sose számított, ha jól áll neki akkor jó az (mondjuk szélsőségek pl kopasz nem tetszik). sok minden fontos de én úgy értem ez kizáró tényező amit írsz és nem alap követelmény. Szóval az hogy szőke nem lehet nem azt jelenti hogy mindenivel összejön aki nem szőke. Kizáró tényezők mindenkinél vannak, pl higiénia, testsúly, alak, magasság stb. (nálad is biztos)

Furcsának furcsa, de lehet valami oka is, pl lelki sérelem. De az is lehet nem is gondolta egészen komolyan.

2015. máj. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!