Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyit számít, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyit számít, hogy lefogytam, és kikupálódtam?

Figyelt kérdés
18 évesen megismertem egy fiút. Beleszerettem. Ő eleinte járni akart elvileg velem, aztán megmondta, hogy csak szexet akar, nem akar kapcsolatot. Aztán egyre jobban megismert, és megszeretett, de én rengeteget hisztiztem, nyomulamrá, pl ha nem írt vissza fb-n, egyből hívogattam, mit csinál, stb, aztán még többet hisztiztem, minden nap összevesztem vele. Aztán megmondta, hogy van egy másik lány aki jobban érdekli, meg jobban tetszik neki mint én, és hogy hagyjuk ezt, maradjunk barátok. Aztán eltelt pár hónap, én lefogytam (volt rajtam kb. 10 kiló felesleg) és megváltoztam kívül, belül, ma már nem is hordok nadrágot, csak egyberuhákat, tényleg teljesen más lettem. Most ő nyomul, és kapcsolatot akar. Tényleg ennyit számít a változás?
2015. febr. 27. 14:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%

Felszínes a csávó nem is kicsit.


De Te se vagy jobb, ha ezek után engedsz neki.

2015. febr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%
Neki ezek szerint ennyit. Hagyd a fenébe, csak a külsőd miatt akar téged, nem azért mert belülről szeret...
2015. febr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Azt mondta, soha nem a külsőmmel volt a baj, hanem a rengeteg vitával.
2015. febr. 27. 14:47
 4/16 A kérdező kommentje:
A történethez hozzá tartozik, hogy belülről is teljesen más lettem. És nem engedek neki, bár szeretem. Nem tudok ellene tenni.
2015. febr. 27. 14:48
 5/16 anonim ***** válasza:

Nyílván ezt fogja mondani neked, mert áll a répája.


Te meg ha ezt elhiszed, meg is érdemled. Nagyot fogsz koppanni. De a te dolgod...

2015. febr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, mit gondoljak, mert az igaz, hogy rengeteget vitáztunk nagyon sokat. Volt, hogy ő megakarta beszélni ,a vitákat, én meg úgy behisztiztem, hogy letiltottam fb-ről, meg ilyenek. Egyébként 3 hónapja hajt rám kb. Pedig sok más lányt megkaphatna, lehetne nálam szebb is neki, de azt mondja, hogy nagyon megbánta amit velem tett, és hiányzik a szeretetem.
2015. febr. 27. 14:52
 7/16 anonim ***** válasza:
13%

"és hiányzik a szeretetem."


Nagyon naív vagy :)


Ez addig fog tartani amíg beléd nem élvezett legalább 2 "helyen"... Aztán megun és irány a kövtkező csaj. Te csak egy trófea leszel majd a gyűjteményében.


De mondom a te dolgod. De nem akarok majd erről kérdésmaratont látni tőled, hogy "jaj elhagyott, jaj kihasznált"

2015. febr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A szex már megtörtént köztünk...
2015. febr. 27. 14:57
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem is egyszer, nem is kétszer, és csodás volt. Szóval mondtam is neki, hogy ha mást nem akar,nekem ez is megfelel. De nem, ő kapcsolatot akar...
2015. febr. 27. 14:58
 10/16 A kérdező kommentje:
Tök mind1, mert én már nem akarok tőle semmit. Talán nm is szeretem már annyira, hiszen akkor vele lennék.
2015. febr. 27. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!