Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyit számít, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyit számít, hogy lefogytam, és kikupálódtam?

Figyelt kérdés
18 évesen megismertem egy fiút. Beleszerettem. Ő eleinte járni akart elvileg velem, aztán megmondta, hogy csak szexet akar, nem akar kapcsolatot. Aztán egyre jobban megismert, és megszeretett, de én rengeteget hisztiztem, nyomulamrá, pl ha nem írt vissza fb-n, egyből hívogattam, mit csinál, stb, aztán még többet hisztiztem, minden nap összevesztem vele. Aztán megmondta, hogy van egy másik lány aki jobban érdekli, meg jobban tetszik neki mint én, és hogy hagyjuk ezt, maradjunk barátok. Aztán eltelt pár hónap, én lefogytam (volt rajtam kb. 10 kiló felesleg) és megváltoztam kívül, belül, ma már nem is hordok nadrágot, csak egyberuhákat, tényleg teljesen más lettem. Most ő nyomul, és kapcsolatot akar. Tényleg ennyit számít a változás?
2015. febr. 27. 14:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%

#9


te is felszínes vagy :)

2015. febr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem gondolom magam annak.
2015. febr. 27. 15:15
 13/16 anonim ***** válasza:
39%

#12


Á, csak szerelem nélkül hagyod magad megcsinálni...

2015. febr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Valamennyire biztos szeretem, ha neki adtam az ártatlanságomat... csak hát bonyolult ez :/ olyan sokszor megbántott, hogy valamennyire meghaltak az érzéseim iránta.
2015. febr. 27. 15:17
 15/16 anonim ***** válasza:
39%

Mgbántott és emiatt adtad nki a szűzességed?


Ez kb. semennyire nem logikus, de mindegy.


Egyre inkább érzem hogy elég butácska lehetsz. Nem rosszindulatból, hanem csak úgy. Kedves, de nem túl eszes.

2015. febr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Amikor neki adtam, még nem bántott meg. Bonyolult ez.
2015. febr. 27. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!