Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Legyél titokzatos, azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Legyél titokzatos, azt szeretik a lányok! " Oké, de mégis mit jelent ez a lányok számára?

Figyelt kérdés
Tudom egy kicsit elb.szott a kérdés, de kíváncsi vagyok, hogy a lányoknál mit jelent az egy fiúban, hogy titokzatos.
2010. febr. 21. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
nem mesél magáról sok mindent.
2010. febr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A titokzatosság nem mindig pozitívum. Én például szeretek az emberekkel rendesen elbeszélgetni, és idegesít ha valaki titokzatos. Főleg, ha az a valaki egy olyan fiú, aki még esetleg be is jön nekem. Persze ez nem azt jelenti, h árulj el magadról mindent, de ne is legyél olyan, mintha nem lenne semmi mondanivalód. Az arany középút a nyerő szerintem. 18/L
2010. febr. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor titokzatos valaki ha nem jártatja állandóan a száját.Engem idegesít ha valaki állandóan beszél, akkor is ha csak hülyeség jut eszébe és azt mondja.Ha kiszámíthatatlan vagy és előre nem tudni hogy mit fogsz csinálni.

L18

2010. febr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj a lányoktól való tanácsok kérésében, hogy ők alapvetően a végeredményt tudjk elmondani neked, azt nem hogy hogyan juss el oda. Mintha egy egyenletnél megkapnád a végeredményt, de nem tudnád, hogy hogyan számold ki. A titokzatosság hiába, "idegesít" néhány csajt, valójában arról van szó, hogy hiába szeretnék megfejteni a srácot akire vágynak, egyszerűen nem tudják. Ez pedig megőrjíti őket annyira, hogy többre vágyjanak.


A titokzatos szerintem (24/F) azt jelenti hogy nem osztod meg vele minden gondolatodat, tudsz meglepetéseket okozni, spontán lenni, ha pedig csak ismerkedsz egy csajjal, nem mindig adsz nyílt választ a kérdéseire, húzod, viccelődsz vele stb.

2010. febr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Érdekes...a lányoknak is mindig ezt mondják a fiúkról...lehet átvernek minket?XD


Off-on felül, az utolsónak van igaza:)Mindig tudni kell meglepetést okozni:)

Persze ne nagy dolgokat titkolj el,hane apróbbakat :)

2010. febr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát szvsz pl h nem mondod el, hogy hány csajod volt, mikor voltál növel utoljára, miért szakitottál az elözö csajoddal, milyen vagy a kapcsolatokban, ilyesmi.


20f

2010. febr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!