Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasik szeretik ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik szeretik ha egy nő vagy a kiszemelt lány titokzatos?

Figyelt kérdés
a titokzatos alatt azt értem h mindig tud újat mutatni és oylan rejtélyes...vagy jobban szeretik az oylan lányokat akiken könnyen ki lehet igazodni egyből?
2008. aug. 25. 00:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha mindig tud újat mutatni, az jó, szerintem minden pasi szereti. Titokzatos, rejtélyes legyen egy nő, erről már megoszlanak a vélemények.
2008. aug. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint szeretem a titokzatosságot egy lányban, talán mert szeretek rejtvényt fejteni :-) De ezt valószínűleg pasija válogatja. Attól, hogy mindig tud újat mutatni még nem titokzatos, "csak" sokoldalú. A rejtélyesség már inkább, de valahogy ezt nehéz megfogni. Szerintem nem vagyok egyedül azzal a véleménnyel, hogy egy hosszútávú kapcsolatnál jó, ha meg kell dolgozni ahhoz, hogy bizonyos dolgokat megtudjunk a másikról.

-G-

2008. aug. 25. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy bizonyos mértékig jó, utána iszonyat idegesítő, hogy az egeknek sem tudsz rájönni, h mit akar. Főleg ha egy tényleg hosszú kapcsolat, együtt vagytok már évek óta, de még mindig kéreti magát, és szeszélyesen változtatgatja a gondolatait.
2008. aug. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
LEgyen egy kicsit titokzatos, de a végére azért ki lehessen rajta igazodni:)
2008. aug. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!