Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavaró egy fiú számára ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró egy fiú számára ha nagy lába van egy lánynak? (42-es)

Figyelt kérdés
Uszodába járunk a suliból és ott vették észre,azóta nagyon sokat cikiznek miatta.
2010. febr. 21. 06:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

attól függ hány cm vagy. ?

én 162cm vok 39-40-es a lábméretem.

2010. febr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
09:43 jó, hogy orra nem esel!:D 175 cm-hez legalább 40-es láb illik sztem. konfekció méret...
2010. febr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem zavaró. Való igaz, hogy nagy, de nekem is volt olyan barátnőm, aki 42-es cipőt hordott. Igaz, 182 cm-hez már kellett akkora láb, hogy hasra ne essen... :-)

Ha van a lábadon cipő (csak nem jársz mindenhová mezítláb), akkor lehet olyat választani, amiben nem tűnik akkorának a lábad - persze, tudom, 42-es méretben örülsz, ha egyáltalán bármilyen női cipőt kapsz, nem fogsz még válogatni is. De ha sikerül ezt megoldani, onnantól mindegy...

2010. febr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
hát nem az a kis aranyos női lábacska de engem aztán ugyan nem zavarna... :)
2010. febr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Képzeld a 180-185 centis modelleknek is max 37-38-as lábuk lehet. Vagy kénytelenek olyan cipőbe gyömöszölni a lábukat. És nem esek orra, mert így bármilyen cipőt felvehetek, még a nagyon hegyes orrúban sem tűnik nagynak és sztem az a nőies, ha pici láb. de mint már kérdezőnek is írtam: embere válogatja.
2010. febr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,megnyugodtam!

Egyébként 180 magas vagyok,tehát szerintem többé-kevésbé arányos.

2010. febr. 22. 07:45
 17/17 anonim ***** válasza:

"Én 175magas vagyok és 37-es lábam van(ez a konfekció méret), szóval nem tudom átérezni a helyzetedet, de biztosan rossz lehet."


Ez egy egész beképzelt hozzászólás, de ha belegondolsz..inkább legyen valakinek 170+? cm-esen 40-es vagy nagyobb lába, mint 37-es. Mondjuk hiába vitázunk, az úgyis olyan amilyen, de azért...gondoljuk meg kit "nem irigyelünk" XD

2010. júl. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!