Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavaró egy fiú számára ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró egy fiú számára ha nagy lába van egy lánynak? (42-es)

Figyelt kérdés
Uszodába járunk a suliból és ott vették észre,azóta nagyon sokat cikiznek miatta.
2010. febr. 21. 06:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az enyémnél például nagyobb lenne (41-es), de engem egyáltalán nem zavarna. Sőt, egy kicsit szerintem izgalmas is, ha valamiben nem teljesen szokványos a leosztás. ;)
2010. febr. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
42es az nem is olyan nagy. Amúgy milyen gyermeteg hülyegyerek aki emiatt cikiz? (Engem nem zavarna)
2010. febr. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem 42-es a lábam van elég zavaró mert nem tudok minden cipőből válogatni! :-S A páromnak 46-47-es a lába így mi nagy lábon élünk! :-D Féltem a lányunkat... remélem 42-es méretnél meg fog állni a lába növekedésben.
2010. febr. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük:) Nekem 41-es lábam van, a volt barátomnak 40-es:D Őt nem zavarta, engem eléggé, de ez nem vont le a kapcsolatunk "minőségéből".

Azzal meg ne foglalkozz, ha cikiznek, mert erről nem tehetsz. Nevess rajtuk, vagy ne vegyél róluk tudomást, akkor megunják majd:)

17/L

2010. febr. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én meg szoktam lepődni a boltban, amikor valaki 40-41-42-es női csini cipőt keres. Sztem nem annyira nőies. Én 175magas vagyok és 37-es lábam van(ez a konfekció méret), szóval nem tudom átérezni a helyzetedet, de biztosan rossz lehet. Egy idő után már nem fognak cikizni, mert az emberek mindig találnak más prédát, amikor az előző cikizési tárgyat megunják. Aki meg majd igazán szeret, az nem a lábméretedet fogja nézni.
2010. febr. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nekem 41-42-es a lábam, és nem zavarja párom, max az, amikor nehezen találunk nekem cipőt és elcsüggedek. :)

Aki ezért cikiz...azzal baj van, nyugi. :)

2010. febr. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én nem cikiznélek miatta, de nekem elég zavaró lenne, ugyanis az én lábam is 41-es és szerintem ha egy nőhöz kicsi, nőies lábak illenek.

Alapvetően is a feminin jelleghez köthetőek olyan tulajdonságok, mint "törékeny", "apró", "kecses"; míg ezek ellenkezői maszkulin tulajdonságok.

Bár a mai felfordult világban már bármi előfordulhat.

22/f

2010. febr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is gyerekes dolog emiatt szekálni valakit. Örülnék egy ilyen barátnőnek.
2010. febr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Aki cikiz az kb 10 éves lehet (agyiszinten biztos :D)

De nyugi,én nem azt szoktam figyelni,hogy egy csajnak hanyas a lába :D

2010. febr. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Ez maximum téged zavar, de ha lesz valaki, akivel szeretiek egymást, jobban fogja érdekelni a szemed, mint a lábméreted. :)

Nekem 39-es lábam van (páromnak 42-es) és nem zavarja. Inkább azon akad ki, hogy sosem találok a méretemben olyan cipőt, ami tetszik és ez elszomorít.

2010. febr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!